Invion

Invion P/B

P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) spoločnosti Invion (IVX.AX) k 3. 11. 2026 je 1,30. V predchádzajúcom roku P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) bolo 0,84 — zmena o 55,09 % (vyššie).

P/B

1,30

YoY

55,09%

Naposledy aktualizované:

P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) spoločnosti Invion je 2026 1,30 . P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) spoločnosti Invion bolo 2025 0,84 . Klesá teda o 55,09% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História Invion P/B

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

P/B
Dátum
P/B
1. 1. 2019
1,27 AUD
1. 1. 2020
1,28 AUD
1. 1. 2021
1,45 AUD
1. 1. 2022
0,35 AUD
1. 1. 2023
0,38 AUD
1. 1. 2024
0,48 AUD
1. 1. 2025
0,84 AUD
1. 1. 2026
1,30 AUD
História Invion P/B
ROKP/BYoY
1,30+55,09%
0,84+74,99%
0,48+27,42%
0,38+6,43%
0,35-75,53%
1,45+13,43%
1,28+0,43%
1,27+44,88%
0,88-49,32%
1,73+49,46%
1,16+14,55%
1,01+48,09%
0,68—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Invion Analýza akcií

Čo robí Invion? Invion Ltd je austrálska spoločnosť špecializujúca sa na vývoj liečebných riešení pre respiračné a zápalové ochorenia. Spoločnosť bola pôvodne založená v roku 2000 so sídlom v Perthu v Západnej Austrálii. Začala ako firma s názvom CBio, ktorá sa zameriavala na vývoj technológií na prevenciu tvorby krvných zrazenín. V roku 2004 bola premenovaná na Invion a presunula svoje zameranie na vývoj liečebných riešení pre respiračné a zápalové ochorenia. Invion získala niekoľko farmaceutických spoločností a vyvinula inovatívny portfóliový rad produktov. Spoločnosť je pozicionovaná ako biopharmaceutická firma špecializujúca sa na objavovanie a vývoj liečebných postupov založených na imunologickom výskume s cieľom predchádzať, diagnostikovať a liečiť ťažké respiračné a zápalové ochorenia. Využíva kombináciu vlastných platformových technológií a interných odborných znalostí a spolupracuje s malými a strednými farmaceutickými spoločnosťami. Invion je rozdelená do troch hlavných obchodných divízií: antivírusová liečba, imunomodulácia a diagnostika. Pokiaľ ide o produkty, Invion má niekoľko vo vývoji, vrátane INV102 na ťažkú astmu, INV103 na Covid-19, INV104 na zápal pľúc, INV027 na CHOPN a INV043 na alergickú astmu. Celkovo sa Invion snaží zlepšiť starostlivosť o pacientov a diagnostiku v oblasti respiračných a zápalových ochorení prostredníctvom inovatívnych technológií. Invion je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Invion

P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) spoločnosti Invion je 1,30 v roku 2026.

P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) spoločnosti Invion sa zmenil z 0,84 na 1,30, čo predstavuje zmenu 55,09 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Invion P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Pomer kurzu k účetnej hodnote porovnáva trhnú cenu spoločnosti s jej účetnou hodnotou. Nízky P/B môže naznačovať podhodnotenú akciu, zatiaľ čo vysoký P/B môže naznačovať nadhodnotenie alebo silné očakávania rastu.

P/B = Kurz akcie / Účetná hodnota na akciu

Aby ste vyhodnotili P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote).

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať P/B (Pomer kurzu k účetnej hodnote)s Invion s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Oceňovanie — Invion

Všetky kľúčové ukazovatele — Invion