First Real JSC

First Real JSC ROA

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti First Real JSC (FIR.VN) k 17. 10. 2026 je 0,16 %. V predchádzajúcom roku ROA (Rentabilita aktív) bolo 0,05 % — zmena o 248,83 % (vyššie).

ROA

0,16 %

YoY

248,83%

Naposledy aktualizované:

V roku 2025 bola návratnosť na celkovom majetku (ROA) spoločnosti First Real JSC 0,16 %, čo je nárast o 248,83% v porovnaní so 0,05 % ROA v predchádzajúcom roku.

História First Real JSC ROA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

ROA
Dátum
ROA
1. 1. 2018
11,79 VND
1. 1. 2019
20,51 VND
1. 1. 2020
8,79 VND
1. 1. 2021
6,27 VND
1. 1. 2022
8,80 VND
1. 1. 2023
1,36 VND
1. 1. 2024
0,05 VND
1. 1. 2025
0,16 VND
História First Real JSC ROA
ROKROAYoY
0,16 %+248,83%
0,05 %-96,65%
1,36 %-84,53%
8,80 %+40,18%
6,27 %-28,64%
8,79 %-57,12%
20,51 %+73,90%
11,79 %+90,00%
6,21 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

First Real JSC Analýza akcií

Čo robí First Real JSC? First Real JSC operates in the real estate sector, focusing on investment and development of properties in Da Nang, Vietnam. The company, headquartered in Da Nang, was listed on the stock market on 18 October 2018. With 34 employees, it serves the local real estate market with a presence in the city's development projects. First Real JSC je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

ROA v detailoch

Pochopenie návratnosti kapitálu (ROA) spoločnosti First Real JSC

Návratnosť kapitálu (ROA) spoločnosti First Real JSC je kľúčový ukazovateľ, ktorý meria ziskovosť firmy vo vzťahu k celkovému imaniu. Vypočíta sa delením čistého zisku celkovým imaním. Vyššia ROA poukazuje na efektívne využitie imania pre dosiahnutie zisku a odráža efektivitu manažmentu a finančné zdravie spoločnosti.

Porovnanie rok k roku

Porovnanie ROA spoločnosti First Real JSC z roka na rok poskytuje vhľady do prevádzkovej efektívnosti a trendov vo využívaní imania firmy. Rastúca ROA naznačuje zlepšenú efektivitu imania a ziskovosť, zatiaľ čo klesajúca ROA môže signalizovať prevádzkové alebo finančné výzvy.

Dopady na investície

Investori považujú ROA spoločnosti First Real JSC za rozhodujúcu metriku pre hodnotenie ziskovosti a efektívnosti firmy. Vyššia ROA znamená, že firma efektívne využíva svoje imanie na dosiahnutie zisku, čo ju robí potenciálne atraktívnou investíciou.

Interpretácia výkyvov ROA

Výkyvy v ROA spoločnosti First Real JSC môžu byť spôsobené zmenami v čistom zisku, získavaní imania alebo prevádzkovej efektívnosti. Analýza týchto výkyvov pomáha hodnotiť finančný výkon, efektívnosť manažmentu a strategické finančné pozicionovanie firmy.

Často kladené otázky o akcii First Real JSC

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti First Real JSC je 0,16 % v roku 2025.

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti First Real JSC sa zmenil z 0,05 % na 0,16 %, čo predstavuje zmenu 248,83 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu First Real JSC ROA (Rentabilita aktív) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Rentabilita aktív, tiež nazývaná ROA, je finančný ukazovateľ, ktorý sa používa na meranie ziskovosti spoločnosti. Používa sa na určenie, ako efektívne spoločnosť využíva svoje aktíva na dosiahnutie zisku. Tiež sa označuje ako pomer čistého zisku k celkovým aktívam. ROA je dôležitým ukazovateľom celkovej finančnej výkonnosti spoločnosti, pretože meria schopnosť spoločnosti generovať väčší zisk z vložených aktív.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať ROA (Rentabilita aktív)s First Real JSC s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili ROA (Rentabilita aktív)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre ROA (Rentabilita aktív).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ziskovosť — First Real JSC

Všetky kľúčové ukazovatele — First Real JSC