Count

Count ROA

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Count (CUP.AX) k 4. 11. 2026 je 2,86 %. V predchádzajúcom roku ROA (Rentabilita aktív) bolo 1,98 % — zmena o 44,19 % (vyššie).

ROA

2,86 %

YoY

44,19%

Naposledy aktualizované:

V roku 2026 bola návratnosť na celkovom majetku (ROA) spoločnosti Count 2,86 %, čo je nárast o 44,19% v porovnaní so 1,98 % ROA v predchádzajúcom roku.

História Count ROA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

ROA
Dátum
ROA
1. 1. 2019
2,11 AUD
1. 1. 2020
3,71 AUD
1. 1. 2021
0,97 AUD
1. 1. 2022
0,98 AUD
1. 1. 2023
1,16 AUD
1. 1. 2024
0,25 AUD
1. 1. 2025
1,98 AUD
1. 1. 2026
2,86 AUD
História Count ROA
ROKROAYoY
2,86 %+44,19%
1,98 %+681,61%
0,25 %-78,07%
1,16 %+18,16%
0,98 %+0,56%
0,97 %-73,78%
3,71 %+75,88%
2,11 %+23,35%
1,71 %-242,88%
-1,20 %-110,70%
11,21 %+18,98%
9,42 %-15,59%
11,16 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Count Analýza akcií

Čo robí Count? Countplus Ltd je popredná spoločnosť špecializujúca sa na účtovníctvo, daňové poradenstvo a ďalšie finančné služby. Spoločnosť bola založená v roku 2000 skupinou skúsených účtovníkov a má sídlo v Londýne vo Spojenom kráľovstve. Začala ako malé rodinné podnikanie zamerané na účtovníctvo a daňové poradenstvo pre malé firmy. V priebehu rokov sa jej činnosť rozšírila a dnes zahŕňa širokú škálu obchodných oblastí. Obchodný model Countplus vychádza zo poskytovania vysoko kvalitných služieb v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva svojim klientom. Cieľom spoločnosti je ponúknuť klientom komplexnú ponuku služieb vrátane účtovníctva, mzdy, finančných výkazov, daňového poradenstva a dodržiavania predpisov. Okrem toho si vybudovala povesť servisného partnera pre svojich klientov, ktorý presahuje tradičné služby. Rôzne divízie Countplus pokrývajú širokú škálu odvetví. Jej divízia účtovníctva a daňového poradenstva ponúka klientom komplexnú ponuku služieb prispôsobených potrebám malých a stredných podnikov. Oddelenie ľudských zdrojov sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti miezd, mzdového účtovníctva a súvisiacich služieb. Súčasťou divízií spoločnosti sú aj špeciálne služby, ako je daňové poradenstvo pre začínajúce podniky a predaj. Spoločnosť tiež ponúka rôzne produkty prispôsobené potrebám svojich klientov. Tieto produkty zahŕňajú softvér na účtovníctvo, ktorý umožňuje klientom ľahko spravovať a efektívne využívať svoje financie. Okrem toho poskytuje školenia a workshopy na podporu klientov pri zlepšovaní ich zručností v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva. Spoločnosť si získala povesť spoľahlivého a efektívneho poskytovateľa služieb v odvetví účtovníctva a daňového poradenstva. Klienti oceňujú vysokú kvalitu služieb a osobný prístup tímu Countplus. Navyše je spoločnosť silne orientovaná na zákazníkov a úzko spolupracuje so svojimi klientmi, aby zabezpečila splnenie ich potrieb. Zhrnutie: Countplus Ltd je popredná spoločnosť v odvetví účtovníctva a daňového poradenstva. V posledných rokoch zaznamenala stabilný rast a stala sa významným hráčom na trhu finančných služieb vo Spojenom kráľovstve. Spoločnosť sa usiluje poskytovať svojim klientom najlepšie služby a produkty a bezpochyby bude pokračovať v úspechu, ktorého už dosiahla. Count je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

ROA v detailoch

Pochopenie návratnosti kapitálu (ROA) spoločnosti Count

Návratnosť kapitálu (ROA) spoločnosti Count je kľúčový ukazovateľ, ktorý meria ziskovosť firmy vo vzťahu k celkovému imaniu. Vypočíta sa delením čistého zisku celkovým imaním. Vyššia ROA poukazuje na efektívne využitie imania pre dosiahnutie zisku a odráža efektivitu manažmentu a finančné zdravie spoločnosti.

Porovnanie rok k roku

Porovnanie ROA spoločnosti Count z roka na rok poskytuje vhľady do prevádzkovej efektívnosti a trendov vo využívaní imania firmy. Rastúca ROA naznačuje zlepšenú efektivitu imania a ziskovosť, zatiaľ čo klesajúca ROA môže signalizovať prevádzkové alebo finančné výzvy.

Dopady na investície

Investori považujú ROA spoločnosti Count za rozhodujúcu metriku pre hodnotenie ziskovosti a efektívnosti firmy. Vyššia ROA znamená, že firma efektívne využíva svoje imanie na dosiahnutie zisku, čo ju robí potenciálne atraktívnou investíciou.

Interpretácia výkyvov ROA

Výkyvy v ROA spoločnosti Count môžu byť spôsobené zmenami v čistom zisku, získavaní imania alebo prevádzkovej efektívnosti. Analýza týchto výkyvov pomáha hodnotiť finančný výkon, efektívnosť manažmentu a strategické finančné pozicionovanie firmy.

Často kladené otázky o akcii Count

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Count je 2,86 % v roku 2026.

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Count sa zmenil z 1,98 % na 2,86 %, čo predstavuje zmenu 44,19 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Count ROA (Rentabilita aktív) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Rentabilita aktív, tiež nazývaná ROA, je finančný ukazovateľ, ktorý sa používa na meranie ziskovosti spoločnosti. Používa sa na určenie, ako efektívne spoločnosť využíva svoje aktíva na dosiahnutie zisku. Tiež sa označuje ako pomer čistého zisku k celkovým aktívam. ROA je dôležitým ukazovateľom celkovej finančnej výkonnosti spoločnosti, pretože meria schopnosť spoločnosti generovať väčší zisk z vložených aktív.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať ROA (Rentabilita aktív)s Count s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili ROA (Rentabilita aktív)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre ROA (Rentabilita aktív).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ziskovosť — Count

Všetky kľúčové ukazovatele — Count