Besalco

Besalco EBITDA

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Besalco (BESALCO.SN) k 17. 10. 2026 je 93,71 Miliarda CLP. V predchádzajúcom roku EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) bolo 93,26 Miliarda CLP — zmena o 0,48 % (vyššie).

EBITDA

93,71 MiliardaCLP

YoY

0,48%

Naposledy aktualizované:

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Besalco je 2025 93,71 Miliarda CLP. EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Besalco bolo 2024 93,26 Miliarda CLP. Klesá teda o 0,48% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História Besalco EBITDA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBITDA
Dátum
EBITDA
1. 1. 2018
29,17 Miliarda CLP
1. 1. 2019
31,81 Miliarda CLP
1. 1. 2020
36,36 Miliarda CLP
1. 1. 2021
37,74 Miliarda CLP
1. 1. 2022
90,68 Miliarda CLP
1. 1. 2023
89,35 Miliarda CLP
1. 1. 2024
93,26 Miliarda CLP
1. 1. 2025
93,71 Miliarda CLP
História Besalco EBITDA
ROKEBITDAYoY
93,71 MiliardaCLP+0,48%
93,26 MiliardaCLP+4,37%
89,35 MiliardaCLP-1,46%
90,68 MiliardaCLP+140,29%
37,74 MiliardaCLP+3,78%
36,36 MiliardaCLP+14,32%
31,81 MiliardaCLP+9,03%
29,17 MiliardaCLP+33,18%
21,90 MiliardaCLP-26,30%
29,72 MiliardaCLP-7,19%
32,02 MiliardaCLP-713,33%
-5,22 MiliardaCLP—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Besalco Analýza akcií

Čo robí Besalco? Besalco SA is a Chilean company operating in the Industrials sector, specifically within the Construction industry. Headquartered in Las Condes, Santiago, the company provides a range of construction and engineering services. Besalco SA employs 19,856 full-time employees. The company's activities are organized into six business areas. These include Constructions, which involves projects such as tunnels, roadworks, industrial pipes, and private infrastructure development. Real Estate focuses on constructing, promoting, and selling residential properties. Machinery offers leasing services for heavy construction equipment and machinery. Concessions manages concession contracts for private and public works, including engineering, construction, and maintenance of roadworks and hydraulic reservoirs. Assembly provides technical support for various industrial projects. The company also operates additional businesses, such as consulting and air cargo services. Besalco SA went public on January 9, 1995, and its stock is traded under the ticker BESALCO.SN with ISIN CLP1663V1009. The company's website is https://www.besalco.cl/. As of December 31, 2012, Besalco SA owned subsidiaries including Besalco Construcciones SA, Besalco-MD Montajes SA, and Kipreos Ingenieros SA. Besalco je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Besalco

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Besalco je 93,71 Miliarda CLP v roku 2025.

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Besalco sa zmenil z 93,26 Miliarda CLP na 93,71 Miliarda CLP, čo predstavuje zmenu 0,48 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Besalco EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBITDA meria operačnú výkonnosť pred vplyvom finančnej štruktúry, daňového prostredia a nezahrnuje peňažne nehotovinné odpisy.

EBITDA = EBIT + Odpisy a amortizácia

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s CLP je kľúčovým faktorom pre investorov. Zmeny v tejto metrike môžu signalizovať zlepšovanie alebo zhoršovanie základných ukazovateľov, čo priamo vplýva na cenu akcie. Na Eulopoole môžete sledovať EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s Besalco historicky a v reálnom čase.

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — Besalco

Všetky kľúčové ukazovatele — Besalco