G R Infraprojects

G R Infraprojects Active Materiale Nete

Active Tangibile Nete pentru G R Infraprojects (GRINFRA.NS) la data de 18 oct. 2026 este 93,80 mld. INR. În anul anterior, Active Tangibile Nete a fost 84,89 mld. INR — o variație de 10,49% (mai mare).

Active Materiale Nete

93,80 mld.INR

YoY

10,49%

Ultima actualizare:

Active Tangibile Nete pentru G R Infraprojects este 2026 93,80 mld. INR. Active Tangibile Nete pentru G R Infraprojects a fost 2025 84,89 mld. INR. Se scade cu 10,49% mai mare fata de anul anterior.

Istoricul G R Infraprojects Active Materiale Nete

  • 3 ani

  • 10 ani

  • 25 de ani

  • Max

Active Materiale Nete
Dată
Active Materiale Nete
1 ian. 2019
22,27 mld. INR
1 ian. 2020
30,23 mld. INR
1 ian. 2021
39,77 mld. INR
1 ian. 2022
48,09 mld. INR
1 ian. 2023
62,63 mld. INR
1 ian. 2024
75,91 mld. INR
1 ian. 2025
84,89 mld. INR
1 ian. 2026
93,80 mld. INR
Istoricul G R Infraprojects Active Materiale Nete
ANActive Materiale NeteYoY
93,80 mld.INR+10,49%
84,89 mld.INR+11,83%
75,91 mld.INR+21,19%
62,63 mld.INR+30,25%
48,09 mld.INR+20,91%
39,77 mld.INR+31,57%
30,23 mld.INR+35,69%
22,27 mld.INR+44,81%
15,38 mld.INR+36,28%
11,29 mld.INR+564,70%
1,70 mld.INR-60,87%
4,34 mld.INR+8,13%
4,01 mld.INR—

Accesați aceste date prin API-ul Eulerpool

100.000 cereri/lună gratuit · fără card

G R Infraprojects Analiza acțiunilor

Ce face G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd, headquartered in Udaipur, Rajasthan, operates in the Industrials sector with a focus on construction. The company employs 16,157 full-time staff and offers services in construction, operation and maintenance, and manufacturing and fabrication. Its principal civil construction projects include EPC, BOT, and HAM contracts for roads, railways, metro systems, airport runways, and optical fiber cable installations. The firm also engages in power transmission infrastructure. Key projects include multiple National Highway sections such as NH-16 and NH-85. G R Infraprojects este una dintre cele mai populare companii pe Eulerpool.com.

Întrebări frecvente despre acțiunea G R Infraprojects

Active Tangibile Nete pentru G R Infraprojects este 93,80 mld. INR în 2026.

Active Tangibile Nete companiei G R Infraprojects s-a schimbat de la 84,89 mld. INR la 93,80 mld. INR, reprezentând o modificare de 10,49 %. Valoarea este mai mare față de anul precedent.

Pe Eulerpool găsiți evoluția istorică completă a G R Infraprojects companiei Active Tangibile Nete din 2006 – cu valori anuale, grafice și analize detaliate.

Activele tangibile nete sunt egale cu activele totale minus activele necorporale, fondul comercial și datoriile. Reprezintă suportul fizic al activelor unei companii.

INR al Active Tangibile Nete este un factor cheie pentru investitori. Modificările acestei metrici pot semna fundamentale în îmbunătățire sau deteriorare, impactând direct prețul acțiunilor. Pe Eulerpool, puteți urmări G R Infraprojects al Active Tangibile Nete în mod istoric și în timp real.

Accesați aceste date prin API-ul Eulerpool

100.000 cereri/lună gratuit · fără card

Bilanț — G R Infraprojects

Toate Indicatorii Cheie — G R Infraprojects