Proya Cosmetics Co

Proya Cosmetics Co CROIC

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Proya Cosmetics Co (603605.SS) na dzień 16 paź 2026 wynosi 29,14 %. W roku ubiegłym Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) wynosił 13,04 % — zmiana o 123,54% (wyższy).

CROIC

29,14 %

Rok do roku

123,54%

Ostatnia aktualizacja:

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Proya Cosmetics Co wynosi 2025 29,14 % . Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Proya Cosmetics Co wynosił 2024 13,04 % . Spada o 123,54% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Proya Cosmetics Co CROIC Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

CROIC
Data
CROIC
1 sty 2018
13,89 CNY
1 sty 2019
3,22 CNY
1 sty 2020
5,48 CNY
1 sty 2021
16,85 CNY
1 sty 2022
21,10 CNY
1 sty 2023
24,26 CNY
1 sty 2024
13,04 CNY
1 sty 2025
29,14 CNY
Proya Cosmetics Co CROIC Historia
ROKCROICRok do roku
29,14 %+123,54%
13,04 %-46,28%
24,26 %+14,99%
21,10 %+25,26%
16,85 %+207,33%
5,48 %+70,30%
3,22 %-76,82%
13,89 %-2,94%
14,31 %+90,15%
7,52 %-41,54%
12,87 %-24,85%
17,13 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Proya Cosmetics Co Analiza akcji

Co robi Proya Cosmetics Co? Proya Cosmetics Co Ltd is a company based in Hangzhou, China, operating in the Consumer Staples sector within the Consumer products industry. It has 3,177 employees and went public on November 15, 2017. The company develops, produces, and sells cosmetic products including skincare items like lotions, emulsions, creams, cleansers, serums, eye creams, facial masks, and sunscreens. It also offers makeup, cleansing products, and aromatherapy. Proya Cosmetics distributes its products primarily in the domestic market and owns brands such as PROYA, UZERO, ANYA, YOYA, CATS & ROSES, and HAPSODE. Proya Cosmetics Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Proya Cosmetics Co

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) spółki Proya Cosmetics Co wynosi 29,14 % w roku 2025.

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Proya Cosmetics Co zmienił się z 13,04 % na 29,14 %, co reprezentuje zmianę o 123,54%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Proya Cosmetics Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

CROIC mierzy zwrot gotówkowy wygenerowany na zaangażowanym kapitale. W przeciwieństwie do ROIC, wykorzystuje wolne przepływy pieniężne zamiast zysków księgowych, zapewniając czystszą miarę rentowności.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Proya Cosmetics Co Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Proya Cosmetics Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Proya Cosmetics Co