Lancy Co

Lancy Co CROIC

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Lancy Co (002612.SZ) na dzień 3 lis 2026 wynosi 8,89 %. W roku ubiegłym Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) wynosił 7,83 % — zmiana o 13,61% (wyższy).

CROIC

8,89 %

Rok do roku

13,61%

Ostatnia aktualizacja:

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Lancy Co wynosi 2025 8,89 % . Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Lancy Co wynosił 2024 7,83 % . Spada o 13,61% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Lancy Co CROIC Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

CROIC
Data
CROIC
1 sty 2018
-0,78 CNY
1 sty 2019
13,91 CNY
1 sty 2020
7,06 CNY
1 sty 2021
6,87 CNY
1 sty 2022
1,71 CNY
1 sty 2023
15,22 CNY
1 sty 2024
7,83 CNY
1 sty 2025
8,89 CNY
Lancy Co CROIC Historia
ROKCROICRok do roku
8,89 %+13,61%
7,83 %-48,58%
15,22 %+787,55%
1,71 %-75,03%
6,87 %-2,76%
7,06 %-49,21%
13,91 %-1876,86%
-0,78 %-178,26%
1,00 %-66,16%
2,96 %-40,99%
5,01 %+1758,41%
0,27 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Lancy Co Analiza akcji

Co robi Lancy Co? Lancy Co., Ltd. projektuje, produkuje i sprzedaje odzież damską pod markami LANCY FROM 25, LIME FLARE, marie n°mary oraz MOJO S.PHINE. Oferta firmy obejmuje wierzchnią odzież wierzchnią, spódnice, spodnie, płaszcze, koszulki, dzianiny, koszule, spodnie casualowe, sukienki jednoczęściowe, peleryny, ubrania bawełniane, kurtki puchowe, kurtki oraz płaszcze skórzane. Produkty są dystrybuowane na rynku krajowym i międzynarodowym, kierując do konsumentów poszukujących modnej odży damskiej w różnych segmentach, w tym odzieży codziennej i wierzchniej. Przychody firmy pochodzą ze sprzedaży jej marek odzieżowych, przy czym LANCY FROM 25 i LIME FLARE koncentrują się na współczesnej modzie, marie n°mary podkreśla eleganckie wzory, a MOJO S.PHINE odpowiada za nowoczesne style streetwear. Sprzedaż krajowa i rynki zagraniczne napędzają dystrybucję produktów, obsługując klientów preferujących uznane marki modowe w kategorii odzieży damskiej. Lancy Co., Ltd. generuje dochód poprzez bezpośrednią sprzedaż swoich kategorii produktów, w tym koszulek, dzianin oraz elementów odzieży wierzchniej, takich jak kurtki puchowe i płaszcze skórzane. Model biznesowy firmy opiera się na utrzymaniu zróżnicowanego portfolio kolekcji brandowych, które odpowiadają na różne preferencje konsumentów w ramach rynku mody damskiej. Lancy Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Lancy Co

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) spółki Lancy Co wynosi 8,89 % w roku 2025.

Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Lancy Co zmienił się z 7,83 % na 8,89 %, co reprezentuje zmianę o 13,61%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) Lancy Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

CROIC mierzy zwrot gotówkowy wygenerowany na zaangażowanym kapitale. W przeciwieństwie do ROIC, wykorzystuje wolne przepływy pieniężne zamiast zysków księgowych, zapewniając czystszą miarę rentowności.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Lancy Co Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Zwrot z zainwestowanego kapitału w gotówce (CROIC).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Lancy Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Lancy Co