Knightscope

Knightscope B&R/Przychody

Wskaźnik R&D do przychodów Knightscope (KSCP) na dzień 6 lis 2026 wynosi 110,15 %. W roku ubiegłym Wskaźnik R&D do przychodów wynosił 65,35 % — zmiana o 68,56% (wyższy).

B&R/Przychody

110,15 %

Rok do roku

68,56%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik R&D do przychodów Knightscope wynosi 2025 110,15 % . Wskaźnik R&D do przychodów Knightscope wynosił 2024 65,35 % . Spada o 68,56% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Knightscope B&R/Przychody Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

B&R/Przychody
Data
B&R/Przychody
1 sty 2018
118,27 USD
1 sty 2019
101,93 USD
1 sty 2020
97,30 USD
1 sty 2021
164,40 USD
1 sty 2022
150,04 USD
1 sty 2023
49,63 USD
1 sty 2024
65,35 USD
1 sty 2025
110,15 USD
Knightscope B&R/Przychody Historia
ROKB&R/PrzychodyRok do roku
110,15 %+68,56%
65,35 %+31,68%
49,63 %-66,92%
150,04 %-8,73%
164,40 %+68,96%
97,30 %-4,54%
101,93 %-13,81%
118,27 %+0,91%
117,20 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Knightscope Analiza akcji

Co robi Knightscope? Knightscope, Inc. generuje przychody z rocznych subskrypcji swoich rozwiązań bezpieczeństwa ASR i stacjonarnych w modelu Machine-as-a-Service (MAAS). Produkty firmy obejmują K1 Hemisphere, K1 Tower, K1 Blue Light Tower, K1 Blue Light E-Phone, K1 Call Box, K1 Retrofit Kit, K3, K5, K7, Knightscope Security Operations Center (KSOC) oraz Knightscope+. Roboty K5 i K3 autonomicznie patrolują obszary wyznaczone przez geo-fence, wykorzystując czujniki i lasery do nawigacji w dynamicznych środowiskach wewnętrznych lub zewnętrznych. Klienci nabywają te rozwiązania bezpieczeństwa ze względu na ich zdolność do autonomicznego patrolowania oraz zintegrowane systemy komunikacji awaryjnej, takie jak wieże niebieskiego światła i awaryjne skrzynki telefoniczne. Urządzenia komunikacji awaryjnej z niebieskim światłem firmy obejmują awaryjne wieże niebieskiego światła, wieże telefonów awaryjnych z niebieskim światłem (E-Phone), solarne komórkowe wieże telefonów awaryjnych oraz systemy awaryjnych skrzynek telefonicznych (Call Box). Produkty te są sprzedawane wraz z robotami serii K oraz centrum operacyjnym bezpieczeństwa, aby zapewnić kompleksową infrastrukturę ochronną. Model MAAS zapewnia powtarzalne przychody od klientów, którzy subskrybują te zintegrowane usługi bezpieczeństwa. Docelowymi segmentami Knightscope są organizacje wymagające autonomicznego patrolowania bezpieczeństwa oraz systemów komunikacji awaryjnej. Roboty K5 i K3 firmy zostały zaprojektowane do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków, co czyni je odpowiednimi dla zróżnicowanych środowisk. Klienci potrzebujący ciągłego monitoringu bezpieczeństwa oraz możliwości reagowania na sytuacje awaryjne wybierają model rocznej subskrypcji, aby uzyskać dostęp do tych zaawansowanych technologii bezpieczeństwa. Knightscope jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Knightscope

Wskaźnik R&D do przychodów spółki Knightscope wynosi 110,15 % w roku 2025.

Wskaźnik R&D do przychodów Knightscope zmienił się z 65,35 % na 110,15 %, co reprezentuje zmianę o 68,56%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik R&D do przychodów Knightscope od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik R&D do przychodów pokazuje, jaki procent przychodów firma inwestuje w badania i rozwój. Wyższe wskaźniki wskazują na silniejszy fokus na innowacje.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Knightscope Wskaźnik R&D do przychodów z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik R&D do przychodów, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik R&D do przychodów.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Knightscope

Wszystkie wskaźniki finansowe — Knightscope