Jinyu Bio-Technology Co

Jinyu Bio-Technology Co Forward C/Z

Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) Jinyu Bio-Technology Co (600201.SS) na dzień 23 paź 2026 wynosi 171,04. W roku ubiegłym Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) wynosił 157,12 — zmiana o 8,86% (wyższy).

Forward C/Z

171,04

Rok do roku

8,86%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) Jinyu Bio-Technology Co wynosi 2025 171,04 . Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) Jinyu Bio-Technology Co wynosił 2024 157,12 . Spada o 8,86% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Jinyu Bio-Technology Co Forward C/Z Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Forward C/Z
Data
Forward C/Z
1 sty 2018
22,70 CNY
1 sty 2019
77,47 CNY
1 sty 2020
42,16 CNY
1 sty 2021
44,79 CNY
1 sty 2022
81,28 CNY
1 sty 2023
60,37 CNY
1 sty 2024
157,12 CNY
1 sty 2025
171,04 CNY
Jinyu Bio-Technology Co Forward C/Z Historia
ROKForward C/ZRok do roku
171,04+8,86%
157,12+160,25%
60,37-25,73%
81,28+81,47%
44,79+6,25%
42,16-45,58%
77,47+241,32%
22,70+15,33%
19,68-25,92%
26,57-25,57%
35,69-15,72%
42,35—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Jinyu Bio-Technology Co Analiza akcji

Co robi Jinyu Bio-Technology Co? Jinyu Bio-Technology Co., Ltd. generates revenue by researching, developing, producing, and selling veterinary biological products, with a primary focus on veterinary vaccines. The company operates from its headquarters in Hohhot, Neimenggu, where it employs 1,618 full-time staff members to support these core activities. In addition to its main veterinary operations, the firm diversifies its income streams by engaging in textile processing, providing energy products, and offering property leasing and management activities. These supplementary services allow the company to serve various market segments beyond the veterinary sector. The business model relies on the direct sale of its veterinary vaccines and biological products to customers in the animal health industry. By integrating manufacturing with research and development, Jinyu Bio-Technology Co., Ltd. maintains control over its product quality and supply chain while expanding into related industrial and service areas. Jinyu Bio-Technology Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Jinyu Bio-Technology Co

Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) spółki Jinyu Bio-Technology Co wynosi 171,04 w roku 2025.

Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) Jinyu Bio-Technology Co zmienił się z 157,12 na 171,04, co reprezentuje zmianę o 8,86%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) Jinyu Bio-Technology Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Forward P/E wykorzystuje szacunkowe przychody przyszłości do wyceny akcji. Niższy forward P/E w stosunku do wskaźnika wstecznego sugeruje, że analitycy oczekują wzrostu zarobków.

Aby ocenić Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E).

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Jinyu Bio-Technology Co Wskaźnik cena do zysku (Forward P/E) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Wycena — Jinyu Bio-Technology Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Jinyu Bio-Technology Co