Firstsource Solutions

Firstsource Solutions Zysk brutto

Zysk brutto Firstsource Solutions (FSL.NS) na dzień 4 lis 2026 wynosi 11,22 Mld. INR. W roku ubiegłym Zysk brutto wynosił 32,08 Mld. INR — zmiana o -65,03% (niższy).

Zysk brutto

11,22 Mld.INR

Rok do roku

-65,03%

Ostatnia aktualizacja:

Zysk brutto Firstsource Solutions wynosi 2026 11,22 Mld. INR. Zysk brutto Firstsource Solutions wynosił 2025 32,08 Mld. INR. Spada o -65,03% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Firstsource Solutions Zysk brutto Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zysk brutto
Data
Zysk brutto
1 sty 2019
17,94 Mld. INR
1 sty 2020
18,15 Mld. INR
1 sty 2021
16,42 Mld. INR
1 sty 2022
20,50 Mld. INR
1 sty 2023
22,44 Mld. INR
1 sty 2024
25,43 Mld. INR
1 sty 2025
32,08 Mld. INR
1 sty 2026
11,22 Mld. INR
Firstsource Solutions Zysk brutto Historia
ROKZysk bruttoRok do roku
11,22 Mld.INR-65,03%
32,08 Mld.INR+26,15%
25,43 Mld.INR+13,32%
22,44 Mld.INR+9,47%
20,50 Mld.INR+24,85%
16,42 Mld.INR-9,53%
18,15 Mld.INR+1,18%
17,94 Mld.INR+26,41%
14,19 Mld.INR-12,61%
16,24 Mld.INR+47,77%
10,99 Mld.INR+5,25%
10,44 Mld.INR-1,75%
10,63 Mld.INR+9,06%
9,75 Mld.INR+36,44%
7,14 Mld.INR-6,31%
7,62 Mld.INR-60,41%
19,26 Mld.INR+11,30%
17,30 Mld.INR+41,50%
12,23 Mld.INR+51,73%
8,06 Mld.INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Firstsource Solutions Przychody

Przychód Firstsource Solutions, EBIT, Dochód netto

  • 3 lata

  • 5 lat

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Przychód
EBIT
Dochód netto
Szczegóły
Data
Przychód
EBIT
Dochód netto
1 sty 2023
59,86 Mld. INR
6,94 Mld. INR
5,14 Mld. INR
1 sty 2024
63,33 Mld. INR
7,34 Mld. INR
5,15 Mld. INR
1 sty 2025
79,72 Mld. INR
8,88 Mld. INR
5,94 Mld. INR
1 sty 2026
95,56 Mld. INR
10,31 Mld. INR
6,74 Mld. INR
1 sty 2027 (e)
113,14 Mld. INR
13,32 Mld. INR
9,10 Mld. INR
1 sty 2028 (e)
125,94 Mld. INR
15,48 Mld. INR
11,06 Mld. INR
1 sty 2029 (e)
140,68 Mld. INR
17,89 Mld. INR
12,95 Mld. INR
1 sty 2030 (e)
145,91 Mld. INR
19,33 Mld. INR
14,11 Mld. INR

Firstsource Solutions Marże

Marża akcji Firstsource Solutions

Analiza marż Firstsource Solutions pokazuje marżę brutto, marżę EBIT, a także marżę zysku Firstsource Solutions. Marża EBIT (EBIT/sprzedaż) wskazuje procent sprzedaży, który pozostaje jako zysk operacyjny. Marża zysku pokazuje procent sprzedaży, który pozostaje dla Firstsource Solutions.
  • 3 lata

  • 5 lat

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Marża brutto
Marża EBIT
Marża zysku
Szczegóły
Data
Marża brutto
Marża EBIT
Marża zysku
1 sty 2023
37,50 %
11,60 %
8,58 %
1 sty 2024
40,16 %
11,60 %
8,13 %
1 sty 2025
40,24 %
11,14 %
7,46 %
1 sty 2026
11,74 %
10,79 %
7,06 %
1 sty 2027 (e)
11,74 %
11,77 %
8,04 %
1 sty 2028 (e)
11,74 %
12,29 %
8,78 %
1 sty 2029 (e)
11,74 %
12,72 %
9,20 %
1 sty 2030 (e)
11,74 %
13,25 %
9,67 %

Firstsource Solutions Analiza akcji

Co robi Firstsource Solutions? Firstsource Solutions Ltd. świadczy usługi zarządzania procesami biznesowymi wspieranymi technologiami IT w wielu sektorach, w tym bankowości i usług finansowych, opiece zdrowotnej, mediach komunikacyjnych oraz technologii, a także w różnych innych branżach. Firma działa w ramach czterech segmentów: Bankowość i Usługi Finansowe (BFS), Opieka Zdrowotna, Komunikacja, Media i Technologia (CMT) oraz Różne Branże. Segment BFS dostarcza rozwiązań opartych na technologiach, które personalizują doświadczenia klientów dla firm z sektora bankowego i finansowego, podczas gdy segment Opieki Zdrowotnej oferuje usługi platformowe oraz Inteligentną Automatyzację mające na celu poprawę zaangażowania pacjentów i wyników finansowych szpitali. Segment CMT koncentruje się na zarządzaniu doświadczeniami klientów oraz cyfrowo wspieranych rozwiązaniach centrów kontaktowych, pomagając firmom z branży komunikacji, mediów i technologii optymalizować ich operacje oraz rozwijać nowe modele biznesowe. Firma generuje przychody poprzez oferowanie dostosowanych do specyficznych potrzeb branżowych usług BPM. Klienci z sektora bankowego i finansowego korzystają z rozwiązań personalizujących doświadczenie klienta, podmioty z sektora opieki zdrowotnej wykorzystują usługi platformowe w celu poprawy dostępu pacjentów, a firmy z branży mediów komunikacyjnych i technologii stosują rozwiązania centrów kontaktowych w celu reengineeringu procesów. Segment Różnych Branż obsługuje szerokie grono klientów z różnych sektorów wymagających specjalistycznego zarządzania procesami. Firstsource Solutions Ltd. kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw z sektora bankowego, opieki zdrowotnej, mediów komunikacyjnych, technologii oraz innych gałęzi przemysłu, dążących do poprawy efektywności operacyjnej i zaangażowania klientów dzięki zarządzaniu procesami biznesowymi wspieranym przez technologie. Usługi firmy są zaprojektowane tak, aby wesprzeć klientów w ewolucji ich modeli biznesowych oraz poprawie wyników finansowych za pomocą transformacji cyfrowej. Firstsource Solutions jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Firstsource Solutions

Zysk brutto spółki Firstsource Solutions wynosi 11,22 Mld. INR w roku 2026.

Zysk brutto Firstsource Solutions zmienił się z 32,08 Mld. INR na 11,22 Mld. INR, co reprezentuje zmianę o -65,03%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zysk brutto Firstsource Solutions od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zysk brutto to przychód pozostały po uwzględnieniu kosztu sprzedanych towarów. Pokazuje, jak efektywnie spółka wykorzystuje swoje zasoby do produkcji towarów lub usług.

INR Zysk brutto jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Firstsource Solutions Zysk brutto historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — Firstsource Solutions

Wszystkie wskaźniki finansowe — Firstsource Solutions