Decora

Decora Zapasy/Przychody

Wskaźnik Zapasów do Przychodów Decora (DCR.WA) na dzień 6 lis 2026 wynosi 19,79 %. W roku ubiegłym Wskaźnik Zapasów do Przychodów wynosił 19,13 % — zmiana o 3,42% (wyższy).

Zapasy/Przychody

19,79 %

Rok do roku

3,42%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik Zapasów do Przychodów Decora wynosi 2025 19,79 % . Wskaźnik Zapasów do Przychodów Decora wynosił 2024 19,13 % . Spada o 3,42% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Decora Zapasy/Przychody Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy/Przychody
Data
Zapasy/Przychody
1 sty 2018
15,11 PLN
1 sty 2019
13,16 PLN
1 sty 2020
14,98 PLN
1 sty 2021
23,96 PLN
1 sty 2022
21,43 PLN
1 sty 2023
16,55 PLN
1 sty 2024
19,13 PLN
1 sty 2025
19,79 PLN
Decora Zapasy/Przychody Historia
ROKZapasy/PrzychodyRok do roku
19,79 %+3,42%
19,13 %+15,62%
16,55 %-22,79%
21,43 %-10,56%
23,96 %+59,98%
14,98 %+13,80%
13,16 %-12,89%
15,11 %-18,02%
18,43 %-18,23%
22,54 %-8,62%
24,66 %+9,81%
22,46 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Decora Analiza akcji

Co robi Decora? Decora SA osiąga przychody dzięki produkcji i sprzedaży produktów do aranżacji wnętrz, w tym dekoracji okiennych i sufitowych, takich jak rolety, drążki zasłonowe, płyty sufitowe, rozety i listwy, a także produktów wykończeniowych podłóg, takich jak listwy przypodłogowe, izolacja podłogowa oraz profile podłogowe. Główne marki firmy – Arbiton, Ewifoam, Vidella, Vidella Prestige i fixprix – są sprzedawane za pośrednictwem spółek zależnych, w tym Trans Sp. z o.o., Optimal Sp. z o.o. oraz Decora Distribution s.r.l. Portfel produktowy firmy adresowany jest zarówno do segmentu mieszkaniowego, jak i komercyjnego w zakresie aranżacji wnętrz, przy czym jej marki są pozycjonowane tak, aby spełniać zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie dekoracji domów i budownictwa. Wykorzystując swoje spółki zależne w wielu krajach, Decora SA zapewnia lokalną obecność rynkową, jednocześnie utrzymując ujednoliconą strategię brandową dla swoich kluczowych kategorii produktów. Strumienie przychodów firmy wynikają ze stałego popytu na produkty do aranżacji wnętrz, szczególnie w regionach, gdzie działają jej spółki zależne, takich jak Polska, Węgry, Chorwacja i Bułgaria. Decora jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Decora

Wskaźnik Zapasów do Przychodów spółki Decora wynosi 19,79 % w roku 2025.

Wskaźnik Zapasów do Przychodów Decora zmienił się z 19,13 % na 19,79 %, co reprezentuje zmianę o 3,42%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik Zapasów do Przychodów Decora od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik Zapasy/Przychody pokazuje, jaki procent przychodów utrzymywany jest jako zapasy. Rosnące wskaźniki mogą wskazywać na spadający popyt lub problemy z zarządzaniem zapasami.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Decora Wskaźnik Zapasów do Przychodów z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik Zapasów do Przychodów, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik Zapasów do Przychodów.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Decora

Wszystkie wskaźniki finansowe — Decora