Decora

Decora Zapasy

Zapasy Decora (DCR.WA) na dzień 5 lis 2026 wynosi 130,35 Mln. PLN. W roku ubiegłym Zapasy wynosił 112,51 Mln. PLN — zmiana o 15,86% (wyższy).

Zapasy

130,35 Mln.PLN

Rok do roku

15,86%

Ostatnia aktualizacja:

Zapasy Decora wynosi 2025 130,35 Mln. PLN. Zapasy Decora wynosił 2024 112,51 Mln. PLN. Spada o 15,86% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Decora Zapasy Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy
Data
Zapasy
1 sty 2018
41,94 Mln. PLN
1 sty 2019
40,32 Mln. PLN
1 sty 2020
55,54 Mln. PLN
1 sty 2021
115,17 Mln. PLN
1 sty 2022
116,97 Mln. PLN
1 sty 2023
94,49 Mln. PLN
1 sty 2024
112,51 Mln. PLN
1 sty 2025
130,35 Mln. PLN
Decora Zapasy Historia
ROKZapasyRok do roku
130,35 Mln.PLN+15,86%
112,51 Mln.PLN+19,07%
94,49 Mln.PLN-19,22%
116,97 Mln.PLN+1,57%
115,17 Mln.PLN+107,34%
55,54 Mln.PLN+37,77%
40,32 Mln.PLN-3,88%
41,94 Mln.PLN-3,06%
43,27 Mln.PLN-7,95%
47,00 Mln.PLN-3,71%
48,81 Mln.PLN-20,29%
61,24 Mln.PLN—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Decora Analiza akcji

Co robi Decora? Decora SA osiąga przychody dzięki produkcji i sprzedaży produktów do aranżacji wnętrz, w tym dekoracji okiennych i sufitowych, takich jak rolety, drążki zasłonowe, płyty sufitowe, rozety i listwy, a także produktów wykończeniowych podłóg, takich jak listwy przypodłogowe, izolacja podłogowa oraz profile podłogowe. Główne marki firmy – Arbiton, Ewifoam, Vidella, Vidella Prestige i fixprix – są sprzedawane za pośrednictwem spółek zależnych, w tym Trans Sp. z o.o., Optimal Sp. z o.o. oraz Decora Distribution s.r.l. Portfel produktowy firmy adresowany jest zarówno do segmentu mieszkaniowego, jak i komercyjnego w zakresie aranżacji wnętrz, przy czym jej marki są pozycjonowane tak, aby spełniać zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie dekoracji domów i budownictwa. Wykorzystując swoje spółki zależne w wielu krajach, Decora SA zapewnia lokalną obecność rynkową, jednocześnie utrzymując ujednoliconą strategię brandową dla swoich kluczowych kategorii produktów. Strumienie przychodów firmy wynikają ze stałego popytu na produkty do aranżacji wnętrz, szczególnie w regionach, gdzie działają jej spółki zależne, takich jak Polska, Węgry, Chorwacja i Bułgaria. Decora jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Decora

Zapasy spółki Decora wynosi 130,35 Mln. PLN w roku 2025.

Zapasy Decora zmienił się z 112,51 Mln. PLN na 130,35 Mln. PLN, co reprezentuje zmianę o 15,86%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zapasy Decora od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zapasy obejmują surowce, produkcję w toku i wyroby gotowe. Efektywne zarządzanie zapasami jest kluczowe dla rentowności.

PLN Zapasy jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Decora Zapasy historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Bilans — Decora

Wszystkie wskaźniki finansowe — Decora