Construction JSC N0 1

Construction JSC N0 1 ROIC

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Construction JSC N0 1 (VC1.VN) na dzień 3 lis 2026 wynosi 1,90 %. W roku ubiegłym Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) wynosił 0,91 % — zmiana o 108,58% (wyższy).

ROIC

1,90 %

Rok do roku

108,58%

Ostatnia aktualizacja:

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Construction JSC N0 1 wynosi 2025 1,90 % . Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Construction JSC N0 1 wynosił 2024 0,91 % . Spada o 108,58% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Construction JSC N0 1 ROIC Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROIC
Data
ROIC
1 sty 2018
3,59 VND
1 sty 2019
1,42 VND
1 sty 2020
2,58 VND
1 sty 2021
1,91 VND
1 sty 2022
0,75 VND
1 sty 2023
0,75 VND
1 sty 2024
0,91 VND
1 sty 2025
1,90 VND
Construction JSC N0 1 ROIC Historia
ROKROICRok do roku
1,90 %+108,58%
0,91 %+21,64%
0,75 %+0,59%
0,75 %-61,06%
1,91 %-25,88%
2,58 %+81,40%
1,42 %-60,40%
3,59 %-13,08%
4,13 %+8,16%
3,82 %-23,17%
4,98 %+5,88%
4,70 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Construction JSC N0 1 Analiza akcji

Co robi Construction JSC N0 1? Construction JSC N0 1 generuje przychody głównie z budownictwa obiektów mieszkalnych, komercyjnych i produkcyjnych oraz projektów infrastrukturalnych. Spółka osiąga również dochody z produkcji i obrotu betonem gotowym oraz płytkami ceramicznymi do podłóg i ścian. W ofercie znajdują się również usługi leasingowe sprzętu i pojazdów budowlanych, a także usługi krajobrazowe i dekoratorskie. Firma inwestuje w rozwój domów, biur i budynków apartamentowych; w 2012 roku na działalność budowlaną przypadało 59,9% całkowitych przychodów. Jako spółka zależna (55,14%) Vietnam Construction and Import - Export Joint Stock Corporation (Vinaconex), Construction JSC N0 1 korzysta ze strategicznych partnerstw w sektorze budowlanym. Vinaconex, jako spółka dominująca, wywiera prawdopodobnie wpływ na operacje i pozycjonowanie rynkowe swojej jednostki. Klientami firmy są podmioty potrzebujące usług budowlanych w zakresie obiektów mieszkalnych, komercyjnych i infrastruktury, a także te poszukujące rozwiązań w zakresie betonu gotowego, płytek ceramicznych oraz leasingu sprzętu. Model biznesowy opiera się na zróżnicowanych usługach w branży budowlanej, obejmujących budowę obiektów, produkcję materiałów oraz usługi uzupełniające, takie jak leasing sprzętu i projektowanie. Strumienie przychodów segmentowane są według projektów budowlanych, sprzedaży materiałów i oferty usługowej, przy czym budownictwo stanowi największą część dochodów. Firma obsługuje szeroką grupę klientów na wietnamskim rynku budowlanym, koncentrując się na potrzebach rozwoju mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego. Construction JSC N0 1 jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Construction JSC N0 1

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) spółki Construction JSC N0 1 wynosi 1,90 % w roku 2025.

Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Construction JSC N0 1 zmienił się z 0,91 % na 1,90 %, co reprezentuje zmianę o 108,58%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) Construction JSC N0 1 od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

ROIC mierzy, jak efektywnie przedsiębiorstwo wykorzystuje zainwestowany kapitał do generowania zysku. ROIC powyżej kosztu kapitału tworzy wartość dla akcjonariuszy.

ROIC = NOPAT / Zainwestowany Kapitał

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Construction JSC N0 1 Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Zwrot z zainwestowanego kapitału (ROIC).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Construction JSC N0 1

Wszystkie wskaźniki finansowe — Construction JSC N0 1