Construction JSC N0 1

Construction JSC N0 1 ROA

ROA (Zwrot z Aktywów) Construction JSC N0 1 (VC1.VN) na dzień 2 lis 2026 wynosi 0,94 %. W roku ubiegłym ROA (Zwrot z Aktywów) wynosił 0,51 % — zmiana o 86,54% (wyższy).

ROA

0,94 %

Rok do roku

86,54%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2025 rentowność ogółu aktywów (ROA) firmy Construction JSC N0 1 wynosiła 0,94 %, co stanowi wzrost o 86,54% w porównaniu z 0,51 % ROA w poprzednim roku.

Construction JSC N0 1 ROA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROA
Data
ROA
1 sty 2018
1,51 VND
1 sty 2019
0,56 VND
1 sty 2020
1,11 VND
1 sty 2021
0,83 VND
1 sty 2022
0,37 VND
1 sty 2023
0,37 VND
1 sty 2024
0,51 VND
1 sty 2025
0,94 VND
Construction JSC N0 1 ROA Historia
ROKROARok do roku
0,94 %+86,54%
0,51 %+37,16%
0,37 %+0,17%
0,37 %-55,64%
0,83 %-25,42%
1,11 %+97,66%
0,56 %-62,62%
1,51 %-19,20%
1,87 %+16,15%
1,61 %-22,13%
2,06 %+10,57%
1,87 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Construction JSC N0 1 Analiza akcji

Co robi Construction JSC N0 1? Construction JSC N0 1 generuje przychody głównie z budownictwa obiektów mieszkalnych, komercyjnych i produkcyjnych oraz projektów infrastrukturalnych. Spółka osiąga również dochody z produkcji i obrotu betonem gotowym oraz płytkami ceramicznymi do podłóg i ścian. W ofercie znajdują się również usługi leasingowe sprzętu i pojazdów budowlanych, a także usługi krajobrazowe i dekoratorskie. Firma inwestuje w rozwój domów, biur i budynków apartamentowych; w 2012 roku na działalność budowlaną przypadało 59,9% całkowitych przychodów. Jako spółka zależna (55,14%) Vietnam Construction and Import - Export Joint Stock Corporation (Vinaconex), Construction JSC N0 1 korzysta ze strategicznych partnerstw w sektorze budowlanym. Vinaconex, jako spółka dominująca, wywiera prawdopodobnie wpływ na operacje i pozycjonowanie rynkowe swojej jednostki. Klientami firmy są podmioty potrzebujące usług budowlanych w zakresie obiektów mieszkalnych, komercyjnych i infrastruktury, a także te poszukujące rozwiązań w zakresie betonu gotowego, płytek ceramicznych oraz leasingu sprzętu. Model biznesowy opiera się na zróżnicowanych usługach w branży budowlanej, obejmujących budowę obiektów, produkcję materiałów oraz usługi uzupełniające, takie jak leasing sprzętu i projektowanie. Strumienie przychodów segmentowane są według projektów budowlanych, sprzedaży materiałów i oferty usługowej, przy czym budownictwo stanowi największą część dochodów. Firma obsługuje szeroką grupę klientów na wietnamskim rynku budowlanym, koncentrując się na potrzebach rozwoju mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego. Construction JSC N0 1 jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROA w szczegółach

Zrozumienie rentowności aktywów (ROA) firmy Construction JSC N0 1

Rentowność aktywów (ROA) firmy Construction JSC N0 1 jest kluczowym wskaźnikiem mierzącym zyskowność firmy w odniesieniu do jej całkowitego majątku. Jest obliczana przez podzielenie zysku netto przez całkowity majątek. Wyższa ROA wskazuje na skuteczne wykorzystanie aktywów do generowania zysków i odzwierciedla efektywność zarządzania oraz zdrowie finansowe.

Porównanie rok do roku

Porównanie ROA firmy Construction JSC N0 1 z roku na rok daje wgląd w efektywność operacyjną i trendy w wykorzystaniu majątku firmy. Rosnąca ROA wskazuje na poprawę efektywności majątku i rentowności, podczas gdy spadająca ROA może wskazywać na operacyjne lub finansowe wyzwania.

Wpływ na inwestycje

Inwestorzy postrzegają ROA firmy Construction JSC N0 1 jako kluczowe kryterium oceny zyskowności i efektywności firmy. Wyższa ROA oznacza, że firma skutecznie wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków, co czyni ją potencjalnie atrakcyjną inwestycją.

Interpretacja fluktuacji ROA

Fluktuacje w ROA firmy Construction JSC N0 1 mogą wynikać ze zmian w zysku netto, nabyciu aktywów lub efektywności operacyjnej. Analiza tych fluktuacji pomaga w ocenie wyników finansowych, efektywności zarządzania i strategicznego pozycjonowania finansowego firmy.

Często zadawane pytania o akcje Construction JSC N0 1

ROA (Zwrot z Aktywów) spółki Construction JSC N0 1 wynosi 0,94 % w roku 2025.

ROA (Zwrot z Aktywów) Construction JSC N0 1 zmienił się z 0,51 % na 0,94 %, co reprezentuje zmianę o 86,54%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROA (Zwrot z Aktywów) Construction JSC N0 1 od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zwrot z aktywów, zwany także ROA, jest wskaźnikiem finansowym, który jest stosowany do mierzenia rentowności firmy. Jest używany do określenia, jak skutecznie firma wykorzystuje swoje aktywa do generowania zysków. Jest to również określane jako stosunek zysku netto do łącznego majątku. ROA jest ważnym wskaźnikiem ogólnej sytuacji finansowej firmy, ponieważ mierzy zdolność firmy do generowania większego zysku z wykorzystanych aktywów.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Construction JSC N0 1 ROA (Zwrot z Aktywów) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROA (Zwrot z Aktywów), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROA (Zwrot z Aktywów).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Construction JSC N0 1

Wszystkie wskaźniki finansowe — Construction JSC N0 1