Chengdu RML Technology Co

Chengdu RML Technology Co SGA/Przychody

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Chengdu RML Technology Co (301050.SZ) na dzień 15 paź 2026 wynosi 2,58 %. W roku ubiegłym Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów wynosił 4,69 % — zmiana o -44,97% (niższy).

SGA/Przychody

2,58 %

Rok do roku

-44,97%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Chengdu RML Technology Co wynosi 2025 2,58 % . Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Chengdu RML Technology Co wynosił 2024 4,69 % . Spada o -44,97% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Chengdu RML Technology Co SGA/Przychody Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

SGA/Przychody
Data
SGA/Przychody
1 sty 2018
72,98 CNY
1 sty 2019
26,94 CNY
1 sty 2020
4,18 CNY
1 sty 2021
2,57 CNY
1 sty 2022
2,19 CNY
1 sty 2023
7,25 CNY
1 sty 2024
4,69 CNY
1 sty 2025
2,58 CNY
Chengdu RML Technology Co SGA/Przychody Historia
ROKSGA/PrzychodyRok do roku
2,58 %-44,97%
4,69 %-35,39%
7,25 %+231,71%
2,19 %-14,97%
2,57 %-38,48%
4,18 %-84,49%
26,94 %-63,08%
72,98 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Chengdu RML Technology Co Analiza akcji

Co robi Chengdu RML Technology Co? Chengdu RML Technology Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Chengdu RML Technology Co

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów spółki Chengdu RML Technology Co wynosi 2,58 % w roku 2025.

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Chengdu RML Technology Co zmienił się z 4,69 % na 2,58 %, co reprezentuje zmianę o -44,97%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Chengdu RML Technology Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik SGA/przychody pokazuje, jaki procent przychodu pochłanią koszty sprzedaży, ogólne i administracyjne. Niższe wskaźniki wskazują na większą wydajność operacyjną.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Chengdu RML Technology Co Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Chengdu RML Technology Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Chengdu RML Technology Co