CellSource Co

CellSource Co ROCE

ROCE (Return on Capital Employed) no CellSource Co (4880.T) uz 2026. g. 5. nov. ir 2,77 %. Iepriekšējā gadā ROCE (Return on Capital Employed) bija 2,16 % — izmaiņas 28,18 % (augstāks).

ROCE

2,77 %

YoY

28,18%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Gadā 2025 peļņa uz ieguldīto kapitālu (ROCE) no CellSource Co bija 2,77 %, kas ir pieaugums par 28,18% salīdzinājumā ar 2,16 % ROCE iepriekšējā gadā.

CellSource Co ROCE vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

ROCE
Datums
ROCE
2018. g. 1. janv.
73,54 JPY
2019. g. 1. janv.
20,34 JPY
2020. g. 1. janv.
20,35 JPY
2021. g. 1. janv.
36,51 JPY
2022. g. 1. janv.
41,50 JPY
2023. g. 1. janv.
20,35 JPY
2024. g. 1. janv.
2,16 JPY
2025. g. 1. janv.
2,77 JPY
CellSource Co ROCE vēsture
GADSROCEYoY
2,77 %+28,18%
2,16 %-89,38%
20,35 %-50,96%
41,50 %+13,67%
36,51 %+79,46%
20,35 %+0,04%
20,34 %-72,35%
73,54 %-3,96%
76,57 %—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

CellSource Co Akciju analīze

Ko dara CellSource Co? Uzņēmums CellSource Co., Ltd. gūst ieņēmumus no atjaunojamās medicīnas saistītā darbības segmenta, kas sniedz pakalpojumus pēc līguma par audu un šūnu apstrādi no taukiem un asinīm veselības aprūpes iestādēm, kā arī atbalsta pakalpojumus attiecībā uz atjaunojamās medicīnas likumdošanu un noteikumiem drošības nodrošināšanai. Šajā segmentā uzņēmums arī pārdod medicīnas iekārtas. Patērētāju darbības segments ir vērsts uz kosmētikas un sejas kopšanas produktu tiešu pārdošanu privātpersonām. Abi segmenti darbojas zem uzņēmuma zīmola bez papildu zīmolu nosaukumiem, kas minēti aprakstā. Atjaunojamās medicīnas saistītā darbības segments ir vērsts uz veselības aprūpes iestādēm un regulatīvās atbilstības atbalstu atjaunojamās medicīnas drošībai, bet Patērētāju darbības segments apkalpo privātpersonas, kas meklē kosmētikas un sejas kopšanas produktus. Uzņēmuma produkti ietver apstrādātu audu un šūnu pakalpojumus, regulatīvo atbalstu, medicīnas iekārtas un patērētāju ādas kopšanas preces, kas visi tiek pārdoti ar CellSource zīmolu. Uzņēmums CellSource Co., Ltd. nodarbina 109 pilna laika darbiniekus, lai pārvaldītu divus darbības segmentus; Atjaunojamās medicīnas saistītais segments nodrošina medicīniskos pakalpojumus un iekārtu tirdzniecību, bet Patērētāju segments koncentrējas uz produktu tiešu pārdošanu patērētājiem. Uzņēmuma ieņēmumu plūsma nāk no šīm divām atšķirīgajām darbības jomām bez papildu ārējām partnerattiecībām vai trešo puču zīmoliem. CellSource Co ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

ROCE detalizēti

Ieguldītā kapitāla rentabilitātes (ROCE) atšifrējums kompānijai CellSource Co

Kompānijas CellSource Co ieguldītā kapitāla rentabilitāte (ROCE) ir finansiāls rādītājs, kas mēra uzņēmuma rentabilitāti un efektivitāti, attiecībā uz ieguldīto kapitālu. Tas tiek aprēķināts, dalot peļņu pirms procentiem un nodokļiem (EBIT) ar ieguldīto kapitālu. Augstāks ROCE norāda, ka uzņēmums efektīvi izmanto savu kapitālu peļņas gūšanai.

Gadu salīdzinājums

Kompanijas CellSource Co ROCE gada analīze piedāvā vērtīgus ieskatus tās efektivitātē, izmantojot kapitālu peļņas gūšanai. Pieaugošs ROCE norāda uz uzlaboto rentabilitāti un operacionālo efektivitāti, savukārt samazinājums var signalizēt par iespējamām problēmām ar kapitāla izmantošanu vai biznesa operācijām.

Ietekme uz investīcijām

Kompānijas CellSource Co ROCE ir kritiska faktors investoriem un analītiķiem uzņēmuma efektivitātes un rentabilitātes vērtēšanā. Augstāks ROCE var padarīt uzņēmumu par pievilcīgu ieguldījumu objektu, jo tas bieži norāda, ka kompānija gūst pietiekami lielu peļņu no sava ieguldītā kapitāla.

ROCE svārstību interpretācija

Izmaiņas kompānijas CellSource Co ROCE var būt saistītas ar mainīgo EBIT vai ar ieguldīto kapitālu. Šīs svārstības sniedz ieskatus par uzņēmuma operacionālo efektivitāti, finanšu rezultātiem un stratēģisko finanšu pārvaldīšanu un palīdz ieguldītājiem pieņemt labi pamatotus lēmumus.

Bieži uzdotie jautājumi par CellSource Co akciju

CellSource Co ROCE (Return on Capital Employed) 2025. gadā ir 2,77 %.

ROCE (Return on Capital Employed) no CellSource Co mainījās no 2,16 % uz 2,77 %, kas atspoguļo 28,18 % izmaiņas. Vērtība ir augstāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu ROCE (Return on Capital Employed) CellSource Co vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

ROCE ir rentabilitātes rādītājs, kas nozīmē Return on Capital Employed jeb peļņas atdeve uz ieguldīto kapitālu. Šis rādītājs parāda operatīvās peļņas un tam ieguldītā procentu kapitāla attiecību. Jo augstāka ir peļņas atdeve uz ieguldīto kapitālu, jo rentablāk uzņēmums saimnieko un jo augstāks ir svarīgais Free Cash Flow. Free Cash Flow apzīmē peļņas daļu, kas perioda beigās nav nepieciešama uzņēmuma paplašināšanai, bet kas ir pieejama akcionāriem.

Laba vērtība ir atkarīga no nozares, ekonomikas cikla un uzņēmuma stratēģijas. Vienmēr salīdziniet ar uzņēmuma vēsturiskajām vērtībām un konkurentu etalonu rādītājiem.

Salīdziniet rādītājus ar nozares vidējiem rādītājiem, jo standarti ievērojami atšķiras. Piemēram, mazumtirdzniecības maržas parasti ir zemākas nekā programmatūras maržas.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Rentabilitāte — CellSource Co

Visas kategorijas