Starsource Multitrade

Starsource Multitrade EBITDA

Starsource Multitrade (506365.BO) EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) 2026-10-18 dieną yra −53 940,00 INR. Praėjusiais metais EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) buvo −1,16 mln. INR — pokytis −95,36% (didesnis).

EBITDA

−53 940,00INR

YoY

−95,36%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Starsource Multitrade EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) yra 2026 −53 940,00 INR. Starsource Multitrade EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) buvo 2025 −1,16 mln. INR. Tai sumažėjo −95,36% didesnis lyginant su praėjusiais metais.

Starsource Multitrade EBITDA istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

EBITDA
Data
EBITDA
2019-01-01
−5,67 mln. INR
2020-01-01
−4,65 mln. INR
2021-01-01
−1,61 mln. INR
2022-01-01
−4,24 mln. INR
2023-01-01
−2,09 mln. INR
2024-01-01
−1,86 mln. INR
2025-01-01
−1,16 mln. INR
2026-01-01
−53 940,00 INR
Starsource Multitrade EBITDA istorija
METAIEBITDAYoY
−53 940,00INR−95,36%
−1,16 mln.INR−37,57%
−1,86 mln.INR−10,77%
−2,09 mln.INR−50,72%
−4,24 mln.INR+163,67%
−1,61 mln.INR−65,45%
−4,65 mln.INR−18,02%
−5,67 mln.INR+77,08%
−3,20 mln.INR+53,65%
−2,09 mln.INR−165,45%
3,19 mln.INR−21,35%
4,05 mln.INR+29,33%
3,13 mln.INR—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Starsource Multitrade Akcijų analizė

Ką veikia Starsource Multitrade? Starsource Multitrade Ltd, identified by the ticker symbol 506365.BO and ISIN INE320M01019, is a corporate entity registered in India with its headquarters located in Mumbai, Maharashtra. The company was originally established through an initial public offering on January 2, 1995. While the specific sector and industry classifications are currently listed as not applicable, the company's operational history and strategic direction are closely tied to its former identity as Chemo Pharma Laboratories Ltd. This previous incarnation operated within the pharmaceutical industry, focusing on the development and distribution of healthcare products. However, the corporate landscape has shifted significantly, and the entity is no longer engaged in its original pharmaceutical activities. According to available information, the firm currently has no active operations within its traditional business lines. Instead, the organization is in a transitional phase, actively exploring new business opportunities to redefine its market presence. The strategic intent of the current management is to pivot away from pharmaceuticals and acquire businesses in the power and chemicals sectors. This move represents a substantial change in the company's core focus, aiming to diversify its portfolio and enter entirely different industrial segments. The company's official website, https://www.thechemopharmalaboratoriesltd.com/, reflects its historical branding, although the operational reality has evolved. Investors and stakeholders monitoring the company should note that the absence of current operations means that recent financial performance may not reflect traditional revenue streams associated with pharmaceutical manufacturing or sales. The focus is currently on strategic acquisitions and business development rather than organic growth from existing products. The transition from a pharmaceutical manufacturer to a holding or investment vehicle targeting power and chemical assets suggests a long-term restructuring plan. Until new acquisitions are finalized and integrated, the company remains in a state of exploration and preparation. The headquarters in Mumbai serves as the administrative center for these strategic discussions and future operational planning. The lack of a defined sector classification further underscores the company's current status as an entity in flux, waiting for new business units to be acquired and operationalized. This profile highlights the significant shift from its historical roots in healthcare to its current ambitions in energy and industrial chemicals, marking a distinct chapter in the company's corporate evolution. Starsource Multitrade yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Starsource Multitrade akciją

Starsource Multitrade EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) 2026 m. yra −53 940,00 INR.

Starsource Multitrade EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) pasikeitė nuo −1,16 mln. INR iki −53 940,00 INR, tai atitinka −95,36% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) Starsource Multitrade istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

EBITDA matuoja veiklos efektyvumą iki finansinės struktūros, mokesčių ir nesusigrąžintų amortizacijos išlaidos įtakos.

EBITDA = EBIT + Amortizacija ir susidėvėjimas

EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) INR yra svarbus investuotojams veiksnys. Šios rodiklio pokyčiai gali signalizuoti apie pagerintas ar pablogėjusias finansines sąlygas, tiesiogiai paveikdami akcijos kainą. Eulerpool platformoje galite sekti EBITDA (Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir susidėvėjimą) Starsource Multitrade istorinę raidą ir realią laiko informaciją.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelno ir nuostolių ataskaita — Starsource Multitrade

Visi pagrindiniai rodikliai — Starsource Multitrade