C&A Modas

C&A Modas ROE

C&A Modas (CEAB3.SA) ROE (Return on Equity) 2026-11-03 dieną yra 15,84 %. Praėjusiais metais ROE (Return on Equity) buvo 13,68 % — pokytis 15,80% (didesnis).

ROE

15,84 %

YoY

15,80%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Metais 2025 C&A Modas savininkų nuosavo kapitalo grąža (ROE) buvo 15,84 %, tai yra padidėjimas 15,80% lyginant su 13,68 % ROE ankstesniais metais.

C&A Modas ROE istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

ROE
Data
ROE
2018-01-01
15,57 BRL
2019-01-01
35,48 BRL
2020-01-01
−6,27 BRL
2021-01-01
10,99 BRL
2022-01-01
0,03 BRL
2023-01-01
0,08 BRL
2024-01-01
13,68 BRL
2025-01-01
15,84 BRL
C&A Modas ROE istorija
METAIROEYoY
15,84 %+15,80%
13,68 %+17 545,70%
0,08 %+179,82%
0,03 %−99,75%
10,99 %−275,33%
−6,27 %−117,66%
35,48 %+127,84%
15,57 %+61,78%
9,63 %−156,29%
−17,10 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

C&A Modas Akcijų analizė

Ką veikia C&A Modas? „C&A Modas SA“ veikia kaip mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti vyrų, moterų ir vaikų drabužius, aksesuarus bei avalynę per fizinės prekybos parduotuves ir elektronines rinkas. Įmonė siūlo aprangą, kosmetikos priemones abiejų lyčių vartotojams bei elektroninius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai, nešiojami kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai, kartu su susijusiais aksesuarais. Vartotojai produktus įsigyja per mobiliosios programėlės platformą, o pardavimus skatina fizinės įmonės parduotuvės ir elektroninė buitis rinkoje. Verslo modelis remiasi tiesioginiais pardavimais vartotojams per įvairias produktų kategorijas ir kanalus, nenurodant konkrečių prekės ženklų, išskyrus pačios įmonės prekės ženklą. „C&A Modas SA“ pajamas generuoja iš įvairių produktų kategorijų, įskaitant aprangą, kosmetiką ir elektroniką, pardavimo, orientuodamasi į visų amžiaus grupių ir lyčių vartotojus. Pagrindiniai pardavimo kanalai yra elektroninė rinka ir fizinės parduotuvės, o mobilioji programėlė padeda vartotojams lengviau pasiekti prekės ženklų produktus. Pajamų srautai gaunami iš mažmeninių sandorių fizinėse vietose ir internetinėse platformose, akcentuojant kasdienius vartotojų pirkinius, o ne specializuotas ar prabangias segmentus. Įmonės produktų portfelis apima vyrų, moterų ir vaikų drabužius, aksesuarus, avalynę, kosmetiką bei elektroninius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Pardavimai vykdoma per fizinės prekybos parduotuves, elektronines rinkas ir mobiliosios programėlės platformą; verslo apraše nėra pateikiama papildomos informacijos apie konkrečius prekės ženklus ar vartotojų demografinius duomenis. Verslo modelis pabrėžia platų produktų prieinamumą ir daugialypius pardavimo kanalus, siekiant patenkinti vartotojų paklausą skirtinguose segmentuose. C&A Modas yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

ROE išsamiai

C&A Modas nuosavo kapitalo grąžos (ROE) iššifravimas

C&A Modas nuosavo kapitalo grąža (ROE) yra pagrindinis rodiklis, kuris įvertina įmonės rentabilumą santykiu su nuosavu kapitalu. ROE, apskaičiuota padalijant grynąjį pelną iš akcininkų nuosavo kapitalo, iliustruoja, kaip veiksmingai įmonė generuoja pelną iš akcininkų investicijų. Didelė ROE reiškia didesnį efektyvumą ir rentabilumą.

Metų iki metų palyginimas

C&A Modas ROE analizė metų iki metų padeda sekti rentabilumo tendencijas ir finansinį našumą. Didėjanti ROE signalizuoja apie didėjantį rentabilumą ir akcininkų vertės kūrimą, tuo tarpu mažėjanti ROE gali rodyti problemas pelno kūrime ar nuosavo kapitalo valdyme.

Poveikis investicijoms

C&A Modas ROE yra labai svarbi investuotojams, vertinant įmonės rentabilumą, efektyvumą ir investicijų patrauklumą. Stipri ROE rodo įmonės gebėjimą paversti nuosavo kapitalo investicijas pelnu, taip didindama savo patrauklumą potencialiems ir esamiems investuotojams.

ROE svyravimų interpretavimas

C&A Modas ROE pokyčiai gali atsirasti dėl grynojo pelno, nuosavo kapitalo ar abiejų svyravimų. Šie svyravimai yra analizuojami, kad įvertintų valdymo efektyvumą, finansines strategijas bei susijusias rizikas ir galimybes, padedant investuotojams priimti pagrįstus sprendimus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie C&A Modas akciją

C&A Modas ROE (Return on Equity) 2025 m. yra 15,84 %.

C&A Modas ROE (Return on Equity) pasikeitė nuo 13,68 % iki 15,84 %, tai atitinka 15,80% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą ROE (Return on Equity) C&A Modas istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti ROE (Return on Equity) C&A Modas su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti ROE (Return on Equity), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus ROE (Return on Equity).

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelningumas — C&A Modas

Visi pagrindiniai rodikliai — C&A Modas