C&A Modas

C&A Modas ROA

C&A Modas (CEAB3.SA) ROA (turto grąža) 2026-11-02 dieną yra 6,18 %. Praėjusiais metais ROA (turto grąža) buvo 4,50 % — pokytis 37,34% (didesnis).

ROA

6,18 %

YoY

37,34%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Metais 2025 bendrojo turto grąža (ROA) iš C&A Modas sudarė 6,18 %, tai yra 37,34% didesnė, lyginant su 4,50 % ROA praėjusiais metais.

C&A Modas ROA istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

ROA
Data
ROA
2018-01-01
4,99 BRL
2019-01-01
16,10 BRL
2020-01-01
−2,28 BRL
2021-01-01
3,79 BRL
2022-01-01
0,01 BRL
2023-01-01
0,02 BRL
2024-01-01
4,50 BRL
2025-01-01
6,18 BRL
C&A Modas ROA istorija
METAIROAYoY
6,18 %+37,34%
4,50 %+18 051,73%
0,02 %+187,31%
0,01 %−99,77%
3,79 %−266,71%
−2,28 %−114,13%
16,10 %+222,53%
4,99 %+74,90%
2,85 %−173,36%
−3,89 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

C&A Modas Akcijų analizė

Ką veikia C&A Modas? „C&A Modas SA“ veikia kaip mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti vyrų, moterų ir vaikų drabužius, aksesuarus bei avalynę per fizinės prekybos parduotuves ir elektronines rinkas. Įmonė siūlo aprangą, kosmetikos priemones abiejų lyčių vartotojams bei elektroninius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai, nešiojami kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai, kartu su susijusiais aksesuarais. Vartotojai produktus įsigyja per mobiliosios programėlės platformą, o pardavimus skatina fizinės įmonės parduotuvės ir elektroninė buitis rinkoje. Verslo modelis remiasi tiesioginiais pardavimais vartotojams per įvairias produktų kategorijas ir kanalus, nenurodant konkrečių prekės ženklų, išskyrus pačios įmonės prekės ženklą. „C&A Modas SA“ pajamas generuoja iš įvairių produktų kategorijų, įskaitant aprangą, kosmetiką ir elektroniką, pardavimo, orientuodamasi į visų amžiaus grupių ir lyčių vartotojus. Pagrindiniai pardavimo kanalai yra elektroninė rinka ir fizinės parduotuvės, o mobilioji programėlė padeda vartotojams lengviau pasiekti prekės ženklų produktus. Pajamų srautai gaunami iš mažmeninių sandorių fizinėse vietose ir internetinėse platformose, akcentuojant kasdienius vartotojų pirkinius, o ne specializuotas ar prabangias segmentus. Įmonės produktų portfelis apima vyrų, moterų ir vaikų drabužius, aksesuarus, avalynę, kosmetiką bei elektroninius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Pardavimai vykdoma per fizinės prekybos parduotuves, elektronines rinkas ir mobiliosios programėlės platformą; verslo apraše nėra pateikiama papildomos informacijos apie konkrečius prekės ženklus ar vartotojų demografinius duomenis. Verslo modelis pabrėžia platų produktų prieinamumą ir daugialypius pardavimo kanalus, siekiant patenkinti vartotojų paklausą skirtinguose segmentuose. C&A Modas yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

ROA išsamiai

Kapitalo grąžos (ROA) supratimas C&A Modas atveju

C&A Modas kapitalo grąža (ROA) yra pagrindinis rodiklis, rodantis įmonės pelningumą atsižvelgiant į visą turtą. Ji skaičiuojama padalijant grynąjį pelną iš viso turto. Aukštesnė ROA reiškia efektyvesnį turto naudojimą siekiant pelno ir atspindi vadovybės efektyvumą bei finansinę sveikatą.

Metų-iš-metų palyginimas

C&A Modas ROA palyginimas metų-iš-metų suteikia įžvalgų apie operacinį efektyvumą ir tendencijas įmonės turto naudojimo srityje. Didėjanti ROA rodo pagerėjusią turto našumą ir pelningumą, o mažėjanti ROA gali būti operacinio ar finansinio iššūkių ženklas.

Poveikis investicijoms

Investuotojai laiko C&A Modas ROA esminiu kriterijumi įmonės pelningumo ir efektyvumo vertinimui. Didelė ROA reiškia, kad įmonė efektyviai naudoja savo turtą pelno gavimui, todėl tai gali būti potencialiai patraukli investicija.

ROA svyravimų interpretacija

Svyravimai C&A Modas ROA gali būti susiję su pasikeitimais grynojo pelno, turto įsigijimo ar operacinio efektyvumo srityse. Šių svyravimų analizė padeda įvertinti finansinį našumą, vadovybės efektyvumą ir strateginę finansinę poziciją įmonėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie C&A Modas akciją

C&A Modas ROA (turto grąža) 2025 m. yra 6,18 %.

C&A Modas ROA (turto grąža) pasikeitė nuo 4,50 % iki 6,18 %, tai atitinka 37,34% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą ROA (turto grąža) C&A Modas istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

Turto grąža, taip pat vadinama ROA, yra finansinis rodiklis, naudojamas įmonės rentabilumui matuoti. Jis naudojamas nustatyti, kaip veiksmingai įmonė panaudoja savo turtą pelnui gauti. Taip pat jis vadinamas grynojo pelno ir bendrojo turto santykiu. ROA yra svarbus bendros įmonės finansinės veiklos indikatorius, nes jis matuoja įmonės gebėjimą uždirbti daugiau pelno iš panaudotų turtinių vertybių.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti ROA (turto grąža) C&A Modas su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti ROA (turto grąža), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus ROA (turto grąža).

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelningumas — C&A Modas

Visi pagrindiniai rodikliai — C&A Modas