Computer Management Co

Computer Management Co Bevétel

Computer Management Co (4491.T) Az árbevétel-ja 2026. nov. 5. időpontjában 8,24 Md JPY. Az előző évben Az árbevétel 7,90 Md JPY volt — 4,21%-os (magasabb) változás.

Bevétel

8,24 MdJPY

YoY

4,21%

Utolsó frissítés:

2026 évben a(z) Computer Management Co cég 8,24 Md JPY-ös forgalmat ért el, ami egy 4,21% eltérés a 7,90 Md JPY-ös előző évi forgalomhoz képest.

Az elmúlt 8 évben a(z) Computer Management Co árbevétele évi 6,5%-kal nőtt, és elérte a 8,24 Md JPY-t.

Az Computer Management Co Bevétel története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bevétel
Dátum
Bevétel
2020. jan. 1.
6,15 Md JPY
2021. jan. 1.
6,23 Md JPY
2022. jan. 1.
6,49 Md JPY
2023. jan. 1.
6,93 Md JPY
2024. jan. 1.
7,19 Md JPY
2025. jan. 1.
7,90 Md JPY
2026. jan. 1.
8,24 Md JPY
2027. jan. 1. (e)
0,00 JPY
Az Computer Management Co Bevétel története
ÉVBevételYoY
est0,00JPY-100,00%
8,24 MdJPY+4,21%
7,90 MdJPY+9,85%
7,19 MdJPY+3,80%
6,93 MdJPY+6,77%
6,49 MdJPY+4,13%
6,23 MdJPY+1,41%
6,15 MdJPY+10,86%
5,54 MdJPY+11,69%
4,96 MdJPY—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Computer Management Co Bevétel

Computer Management Co részvény bevétel, EBIT, nyereség

  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Árbevétel
EBIT
Nyereség
Részletek
Dátum
Árbevétel
EBIT
Nyereség
2020. jan. 1.
6,14 Md JPY
327,48 M JPY
217,21 M JPY
2021. jan. 1.
6,23 Md JPY
385,07 M JPY
285,49 M JPY
2022. jan. 1.
6,49 Md JPY
493,85 M JPY
353,22 M JPY
2023. jan. 1.
6,93 Md JPY
472,66 M JPY
337,66 M JPY
2024. jan. 1.
7,19 Md JPY
427,08 M JPY
327,41 M JPY
2025. jan. 1.
7,90 Md JPY
514,12 M JPY
397,89 M JPY
2026. jan. 1.
8,24 Md JPY
628,97 M JPY
511,81 M JPY
2027. jan. 1. (e)
0,00 JPY
0,00 JPY
0,00 JPY

Computer Management Co Marzsok

Computer Management Co Részvény Margók

A(z) Computer Management Co Margenanalyse bemutatja a bruttómargót, az EBIT-margót, valamint a(z) Computer Management Co nyereségmargóját. Az EBIT-margó (EBIT/Árbevétel) azt mutatja meg, hogy az árbevétel hány százaléka marad operatív nyereségként. A nyereségmargó azt mutatja meg, hogy a(z) Computer Management Co árbevételének hány százaléka marad meg.
  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
Részletek
Dátum
Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
2020. jan. 1.
21,84 %
5,33 %
3,54 %
2021. jan. 1.
22,29 %
6,18 %
4,58 %
2022. jan. 1.
23,26 %
7,61 %
5,44 %
2023. jan. 1.
24,16 %
6,82 %
4,87 %
2024. jan. 1.
24,49 %
5,94 %
4,55 %
2025. jan. 1.
25,46 %
6,51 %
5,03 %
2026. jan. 1.
26,37 %
7,64 %
6,21 %
2027. jan. 1. (e)
26,37 %
0,00 %
0,00 %

Computer Management Co Részvényelemzés

Mit csinál Computer Management Co? A Computer Management Co., Ltd. bevételt generál azáltal, hogy információs technológiai rendszermegoldási szolgáltatásokat kínál független IT-teljes körű megoldásszolgáltatóként. A vállalat működését egy Rendszermegoldási Szolgáltatás szegmensbe strukturálja, amely három különálló szolgáltatási vonalra oszlik: általános megoldási szolgáltatások, infrastruktúra-megoldási szolgáltatások és vállalati erőforrás-tervezési (ERP) megoldási szolgáltatások. Ezek a kínálatok arra szolgálnak, hogy különböző szektorokban működő ügyfelei rendszerproblémáit megoldják. A cég székhelye Ószakában, Ószaka prefektúrában található, és jelenleg 654 főállású alkalmazottat foglalkoztat. Az általános megoldási szolgáltatásokat pénzügyi ágazatban (banki, biztosítási és értékpapír-szektor), valamint az iparban, a kiskereskedelemben, a közszférában és az egészségügyi szektorban tevékenykedő ügyfelek számára fejlesztik ki és üzemeltetik. Az infrastruktúra-megoldási szolgáltatás magában foglalja az ügyféligényeket támogató hardverek bevezetését. Ez a szegmens lehetővé teszi a vállalat számára, hogy testreszabott rendszermalasztásokon keresztül kezelje a változatos technológiai igényeket. Az ERP-megoldási szolgáltatás testreszabást, kiegészítő fejlesztést, karbantartást és üzemeltetést biztosít, egységes teljes körű szolgáltatást nyújtva ügyfeleinek. Emellett a cég felhőalapú, az Internet of Things (IoT), nagyadat-elemzési (big data), mesterséges intelligencia (AI) és Robotic Process Automation (RPA) szolgáltatásokhoz kapcsolódó rendszermegoldási szolgáltatásokat is nyújt. Ezek a specializált szolgáltatások kiegészítik a magfolyamatos megoldási vonalakat, lehetővé téve a vállalat számára, hogy átfogó IT-támogatást nyújtson üzleti ügyfelei számára. Computer Management Co az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Bevétel részleteiben

A Computer Management Co árbevételének megértése

A Computer Management Co értékesítési számai az adott időszakban az árú értékesítéséből, vagy szolgáltatások nyújtásából származó teljes árbevételből erednek. Ezek a számok közvetlenül tükrözik a vállalat képességét arra, hogy termékeit vagy szolgáltatásait árbevétellé alakítsa, és mutatják a keresletet valamint a piaci jelenlétet.

Évről évre történő összehasonlítás

A Computer Management Co éves értékesítési számainak elemzése betekintést ad a vállalat növekedésébe és stabilitásába. Az értékesítési számok növekedése a kereslet növekedését, hatékony marketinget vagy az új piacokra történő terjeszkedést jelezhet. Egy csökkenés azonban piaci telítettségre, megnövekedett versenyre vagy kevésbé hatékony stratégiákra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők gyakran elemzik a Computer Management Co értékesítési adatait, hogy értékeljék a pénzügyi egészséget és a növekedési kilátásokat. Egy állandó értékesítési növekedés ígéretes jelzője lehet a vállalat jövedelmezőségének és a lehetséges tőkehozamnak, amely befolyásolhatja a részvényárakat és a befektetők bizalmát.

Az értékesítési ingadozások értelmezése

A Computer Management Co értékesítési számainak növekedése piaci növekedést, innovációt vagy hatékony marketinget jelezhet, és gyakran vezet a részvényárfolyamok emelkedéséhez. Egy csökkenés viszont kihívásokat jelezhet, amelyek stratégiai alkalmazkodást igényelnek a piaci részesedés és jövedelmezőség növelése érdekében.

Gyakori kérdések a Computer Management Co részvénnyel kapcsolatban

Computer Management Co Az árbevétel értéke a(z) 2026. évben 8,24 Md JPY.

Computer Management Co Az árbevétel-ja 7,90 Md JPY-ről 8,24 Md JPY-re változott, amely 4,21%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az árbevétel Computer Management Co-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az árbevétel az adott időszakban eladott összes áru teljes értékét jelenti. Tehát minden termék esetében az értékesített mennyiséget megszorozzák az eladási árral. Az árbevételből még nem vonnak le semmilyen költséget (anyag-, bérköltség stb.), míg a nettó árbevételből csak az értékesítéssel kapcsolatos árbevétel-csökkenéseket (kedvezmények stb.) vonják le.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Az értékesítés egy részvény értékelésénél

Az árbevétel egy fontos pénzügyi mutató, amelyet részvények értékelése során használnak. Ez a vállalati gazdasági tevékenység mértéke, és a vállalat sikerességének indikátoraként szolgálhat. Az árbevételt a részvények értékelésénél az egyik legfontosabb tényezőnek tekintik. Ezenkívül az árbevételt más pénzügyi mutatók, mint az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (price/earnings, azaz ár/nyereség) arány számításához is felhasználják.

Története és a bevétel felhasználása

Az árbevételt már hosszú ideje az egyik legfontosabb pénzügyi mutatóként tartják számon. A 19. században az egyik elsőként használt pénzügyi mutatóként alkalmazták egy vállalat gazdasági tevékenységének mérésére. Azóta rendszeresen használják vállalatok értékelésére.

Az árbevételt általában a vállalat saját tőkéjének százalékos arányaként számolják ki. Az is használható, hogy megállapítsák egy vállalat átfogó jövedelmezőségét. Sokféle árbevétel létezik, amelyeket felhasználhatnak a vállalat gazdasági tevékenységének mérésére, mint például a bruttó árbevétel, a nettó árbevétel és az árbevétel a nemzetközi üzletből.

Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy értékeljük a részvényeket. Például egy vállalat árbevételét fel lehet használni a vállalat sikerének értékelésére. Ha egy vállalatnak magas az árbevétele, az azt jelenti, hogy profitábilis vállalat, mivel magas a kereslet a termékeire vagy szolgáltatásaira.

Kalkuláció és az árbevétel alkalmazása

Egy vállalat bevételének kiszámításához a vállalat bevételeiből le kell vonni a kiadásait. A bevételek különböző forrásokból származhatnak, mint például értékesítés, licencdíjak, szolgáltatások stb. A kiadások magukban foglalhatják a termelési költségeket, beszerzést, raktározást, értékesítést és az adminisztrációt.

A bevétel felhasználható különböző pénzügyi mutatók számításához. Például a bevétel felhasználható egy vállalat ár-bevétel arányának (P/E arány) kiszámítására. Ez egy vállalat jövedelmezőségének mértéke, amely az részvényár és az egy részvényre jutó nyereség arányából számítható ki.

A forgalom felhasználható arra is, hogy kiszámoljuk egy vállalat részvényarányos nyereségét (GPA). Ez egy adott vállalat részvényenkénti nyereségének mértéke. A GPA a nyereség és a kibocsátott részvények számának arányából számítható ki.

A befektetők általi árbevétel felhasználása

A befektetők a forgalmat használják a részvények értékelésére, mivel a forgalom egy cég sikerességének mutatója. Például egy befektető összehasonlíthatja egy vállalat forgalmát, hogy lássa, mennyire sikeres. Egy befektető a vállalat forgalmát is felhasználhatja annak értékarányos (P/E) mutatójának és részvényenkénti nyereségének kiszámításához.

Egy példa: Egy befektető egy olyan vállalatot szemlél, amely 25 millió euró árbevételt realizál. Összehasonlítja ezt az árbevételt a versenytárséval, amely 35 millió euró árbevételt ér el. A befektető ezután láthatja, hogy a 25 millió euró árbevételű vállalat kevésbé sikeres, mint a 35 millió euró árbevételű vállalat.

Az árbevétel előnyei és hátrányai

Az árbevétel nagyon hasznos eszköz a részvények értékeléséhez, mivel az egy vállalat gazdasági tevékenységének mércéje. Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy más pénzügyi mutatókat, mint például a P/E arányt és az egy részvényre jutó nyereséget számoljunk ki.

Egy hátrány azonban az, hogy az árbevétel önmagában nem jelent megbízható indikátort egy vállalat sikerességére. Fontos az árbevételt más pénzügyi mutatókkal, mint például az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (ár/nyereség) hányados összehasonlításával vizsgálni, hogy teljes képet kapjunk a vállalatról.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Eredménykimutatás — Computer Management Co

Összes kulcsmutató — Computer Management Co