CellSource Co

CellSource Co ROA

CellSource Co (4880.T) Az ROA (Return on Assets)-ja 2026. nov. 4. időpontjában 0,15 %. Az előző évben Az ROA (Return on Assets) 3,32 % volt — -95,49%-os (alacsonyabb) változás.

ROA

0,15 %

YoY

-95,49%

Utolsó frissítés:

Az 2025 évben a CellSource Co teljes eszközállományának megtérülése (ROA) 0,15 % volt, ez egy -95,49%-os növekedést jelent az előző év 3,32 % ROA-jához képest.

Az CellSource Co ROA története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROA
Dátum
ROA
2018. jan. 1.
27,75 JPY
2019. jan. 1.
10,78 JPY
2020. jan. 1.
11,65 JPY
2021. jan. 1.
19,35 JPY
2022. jan. 1.
22,12 JPY
2023. jan. 1.
13,40 JPY
2024. jan. 1.
3,32 JPY
2025. jan. 1.
0,15 JPY
Az CellSource Co ROA története
ÉVROAYoY
0,15 %-95,49%
3,32 %-75,22%
13,40 %-39,44%
22,12 %+14,30%
19,35 %+66,08%
11,65 %+8,08%
10,78 %-61,15%
27,75 %-18,45%
34,02 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

CellSource Co Részvényelemzés

Mit csinál CellSource Co? A CellSource Co., Ltd. bevételeit a Regeneratív Orvosláshoz kapcsolódó üzleti szegmens generálja, amely szerződéses szolgáltatásokat nyújt zsírból és vérből származó szövetek és sejtek feldolgozására orvosi intézmények számára, valamint támogatást biztosít a regeneratív orvoslás biztonságát érintő törvényi és szabályozási előírásoknak való megfeleléshez. A vállalat ezen a szegmensen belül orvosi berendezéseket is forgalmaz. A Fogyasztói üzleti szegmens kozmetikumok és arcápolási termékek közvetlen értékesítésére összpontosít a magánfogyasztók felé. Mindkét üzleti szegmens a cég márkaneve alatt működik, a leírásban további márkanevek nem szerepelnek. A Regeneratív Orvosláshoz kapcsolódó üzleti szegmens az orvosi intézményeket és a regeneratív orvoslás biztonsági szabályozásaiban való megfelelést szolgálja ki, míg a Fogyasztói üzleti szegmens a kozmetikumokat és arcápolási termékeket kereső magánfogyasztókat célozza meg. A cég termékei közé tartoznak a feldolgozott szövet- és sejtszolgáltatások, a szabályozási támogatás, az orvosi berendezések és a fogyasztói bőrápolási cikkek, amelyek mindegyike a CellSource márkanév alatt kerül forgalomba. A CellSource Co., Ltd. 109 főállású alkalmazottat foglalkoztat két üzleti szegmense kezelésére: a Regeneratív Orvosláshoz kapcsolódó szegmens az orvosi szolgáltatásokat és a berendezésértékesítést, a Fogyasztói szegmens pedig a közvetlen fogyasztói termékértékesítést látja el. A cég bevételi forrásai e két különálló működési területről származnak, külső partnerségek vagy harmadik fél márkái nélkül. CellSource Co az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROA részleteiben

CellSource Co tőkerendszerességének (ROA) megértése

A CellSource Co tőkerendszeressége (ROA) egy kulcsindikátor, amely méri a vállalat rentabilitását az összes aktívumra vetítve. A nettó nyereség és a teljes eszközök összegének osztásával számítják ki. Egy magasabb ROA hatékonyabb eszközfelhasználásra utal a nyereségszerzéshez, és tükrözi a menedzsment hatékonyságát és a pénzügyi egészséget.

Évről évre összehasonlítás

A CellSource Co ROA-jának évről évre történő összehasonlítása betekintést nyújt a vállalat működési hatékonyságába és az eszközhasználat trendjeibe. Az emelkedő ROA javuló eszközhatékonyságot és rentabilitást jelez, míg a csökkenő ROA működési vagy pénzügyi kihívásokra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők a CellSource Co ROA-ját létfontosságú metrikaként tekintik a vállalat rentabilitásának és hatékonyságának értékelésekor. Egy magasabb ROA azt jelenti, hogy a cég hatékonyan használja fel eszközeit a nyereség eléréséhez, ami vonzó befektetési lehetőséget kínálhat.

Az ROA-ingadozások értelmezése

A CellSource Co ROA-ingadozásai a nettó nyereség változásaira, az eszközszerzésre, vagy a működési hatékonyságra vezethetők vissza. Ezeknek az ingadozásoknak az elemzése segít a pénzügyi teljesítmény, a menedzsment hatékonyságának és a stratégiai pénzügyi pozicionálásnak az értékelésében.

Gyakori kérdések a CellSource Co részvénnyel kapcsolatban

CellSource Co Az ROA (Return on Assets) értéke a(z) 2025. évben 0,15 %.

CellSource Co Az ROA (Return on Assets)-ja 3,32 % -ről 0,15 % -re változott, amely -95,49%-os változásnak felel meg. Az érték alacsonyabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az ROA (Return on Assets) CellSource Co-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az Eszközarányos megtérülés, más néven ROA, egy pénzügyi mutató, amelyet egy vállalat jövedelmezőségének mérésére használnak. Azt szolgálja, hogy megállapítsa, mennyire hatékonyan használja fel egy vállalat a vagyontárgyait a nyereség eléréséhez. Az nettóeredmény és a teljes vagyontárgyak arányaként is emlegetik. Az ROA fontos mutatója egy vállalat általános pénzügyi teljesítményének, hiszen méri a vállalat képességét arra, hogy több nyereséget termeljen az alkalmazott vagyontárgyakból.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — CellSource Co

Összes kulcsmutató — CellSource Co