iWin Plus Co

iWin Plus Co P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä iWin Plus Co (123010.KQ) 5.11.2026 päivämäärällä on 8,32. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli −11,96 — muutos −169,60 % (korkeampi).

P/CF

8,32

YoY

−169,60%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä iWin Plus Co on 2025 8,32 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä iWin Plus Co oli 2024 −11,96 . Se laskee −169,60% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

iWin Plus Co P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2018
−45,87 KRW
1.1.2019
−11,46 KRW
1.1.2020
−10,78 KRW
1.1.2021
2 335,89 KRW
1.1.2022
−8,61 KRW
1.1.2023
−34,83 KRW
1.1.2024
−11,96 KRW
1.1.2025
8,32 KRW
iWin Plus Co P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
8,32−169,60%
−11,96−65,67%
−34,83+304,40%
−8,61−100,37%
2 335,89−21 778,09%
−10,78−5,96%
−11,46−75,02%
−45,87−88,64%
−403,65−2 936,73%
14,23+6,50%
13,36+98,39%
6,73—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

iWin Plus Co Osakeanalyysi

Mitä iWin Plus Co tekee? iWIN PLUS Co., Ltd. kehittää ja suunnittelee wafer-tason sirukokoisia pakkausratkaisuja (CSP) komplementaarisille metalli-oksidi-puolijohteille (CMOS) ja varauksensiirrolle perustuville kuvantunnistimille (CCD). Yritys valmistaa ja myy valosensorien sirukokoisia pakkauksia (CSP), header-kondensaattoreita sekä muita tuotteita, jotka integroidaan kameramoduuleihin. Nämä moduulit ovat käytössä älypuhelimissa, kannettavien tietokoneiden kameroissa, autonkameroissa, valvontakameroissa ja liikuntunnistusjärjestelmissä. Yhtiö toimii myös mobiilisten modulaaristen vuokrauspalveluiden parissa. Sen ensisijaisia asiakkaita ovat kameramoduulien ja niihin liittyvien elektronisten laitteiden valmistajat. Yritys saa tuloja myymällä valosensorien sirukokoisia pakkauksia (CSP), header-kondensaattoreita ja muita tuotteita kameramoduulien valmistajille. Nämä tuotteet integroidaan sellaisiin laitteisiin kuin älypuhelimet, kannettavien tietokoneiden kamerat, automobiilikamerat, turvajärjestelmät ja liikuntunnistustekniikka. Mobiilien modulaaristen vuokrauspalveluiden toiminta tukee yhtiön tulovirtaa. iWIN PLUS Co., Ltd. kohdistaa markkinointinsa kameramoduulien valmistajiin ja elektronisten laitteiden tuottajiin keskeisinä asiakassegmentteinään. Näihin segmentteihin kuuluvat yritykset, jotka valmistavat älypuhelimia, kannettavien tietokoneiden kameroita, automobiilikamerajärjestelmiä, valvontakamerajärjestelmiä ja liikuntunnistusteknologiaa. Yhtiön tuotteet ovat olennaisia komponentteja näissä sovelluksissa, mikä luo kysyntää näiltä erityisiltä teollisuuden aloilta. iWin Plus Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset iWin Plus Co osakkeesta

Yhtiön iWin Plus Co P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on 8,32 vuonna 2025.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä iWin Plus Co muuttui arvosta −11,96 arvoon 8,32, mikä edustaa −169,60 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) iWin Plus Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n iWin Plus Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — iWin Plus Co

Kaikki tunnusluvut — iWin Plus Co