Triton Development

Triton Development CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Triton Development (TRI.WA) 19.10.2026 päivämäärällä on −57,89 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli −54,03 % — muutos 7,15 % (matalampi).

CapEx-kasvu

−57,89 %

YoY

7,15%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Triton Development on 2025 −57,89 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Triton Development oli 2024 −54,03 % . Se laskee 7,15% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Triton Development CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
−24,11 PLN
1.1.2019
−91,30 PLN
1.1.2020
−95,99 PLN
1.1.2021
823,08 PLN
1.1.2022
1 740,00 PLN
1.1.2023
−83,15 PLN
1.1.2024
−54,03 PLN
1.1.2025
−57,89 PLN
Triton Development CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
−57,89 %+7,15%
−54,03 %−35,02%
−83,15 %−104,78%
1 740,00 %+111,40%
823,08 %−957,48%
−95,99 %+5,14%
−91,30 %+278,62%
−24,11 %−100,68%
3 561,19 %−7 303,94%
−49,43 %+62,36%
−30,45 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Triton Development Osakeanalyysi

Mitä Triton Development tekee? Triton Development SA is a real estate company headquartered in Warsaw, Poland. The company provides housing construction services and focuses on developing luxury and higher-standard apartments primarily in Warsaw. As of the latest available information, Triton Development SA employs 15 full-time employees. The company went public with an IPO on November 17, 2000. Its website is https://www.tritondevelopment.pl/. Triton Development SA operates through subsidiaries involved in real estate development and management. The company's portfolio includes residential projects such as Triton Winnica, Triton Kampinos, Triton Park, and Triton Francuska. The company's subsidiaries, as of December 31, 2011, included Triton Investment Sp. z o.o., Triton Winnica Sp. z o.o., and Triton Kamponos Sp. z o.o., among others. Triton Development SA is listed under the ticker TRI.WA and ISIN PLASMOT00030. The company is based in the Mazowieckie region of Poland, with its headquarters located in Warsaw. Triton Development on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Triton Development osakkeesta

Yhtiön Triton Development Investointien vuosittainen kasvu on −57,89 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Triton Development:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Triton Development historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Triton Development

Kaikki tunnusluvut — Triton Development