Trans Freight Containers

Trans Freight Containers Termiini P/E

Forward P/E -suhde yhtiöstä Trans Freight Containers (513063.BO) 19.10.2026 päivämäärällä on 12,47. Edellisenä vuonna Forward P/E -suhde oli 12,69 — muutos −1,74 % (matalampi).

Termiini P/E

12,47

YoY

−1,74%

Viimeksi päivitetty:

Forward P/E -suhde yhtiöstä Trans Freight Containers on 2026 12,47 . Forward P/E -suhde yhtiöstä Trans Freight Containers oli 2025 12,69 . Se laskee −1,74% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Trans Freight Containers Termiini P/E historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Termiini P/E
Päivämäärä
Termiini P/E
1.1.2018
167,99 INR
1.1.2019
20,18 INR
1.1.2021
2,04 INR
1.1.2022
9,00 INR
1.1.2023
3,03 INR
1.1.2024
16,55 INR
1.1.2025
12,69 INR
1.1.2026
12,47 INR
Trans Freight Containers Termiini P/E historia
VUOSITermiini P/EYoY
12,47−1,74%
12,69−23,33%
16,55+446,89%
3,03−66,39%
9,00+340,93%
2,04−89,88%
20,18−87,99%
167,99+6 614,39%
2,50−105,02%
−49,83+595,17%
−7,17−93,04%
−102,96—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Trans Freight Containers Osakeanalyysi

Mitä Trans Freight Containers tekee? Trans Freight Containers Ltd, based in Mumbai, India, operates in the Industrials sector, specializing in dry container freight solutions and manufacturing truck body panels. The company's facility in Tarapur, Maharashtra, serves industries including pharmaceuticals, food and beverage, electronics, and white goods. Listed on 2 January 1995, it provides freight and manufacturing services within India. Trans Freight Containers on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Trans Freight Containers osakkeesta

Yhtiön Trans Freight Containers Forward P/E -suhde on 12,47 vuonna 2026.

Forward P/E -suhde yhtiöstä Trans Freight Containers muuttui arvosta 12,69 arvoon 12,47, mikä edustaa −1,74 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Forward P/E -suhde Trans Freight Containers:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Forward P/E käyttää arvioituja tulevia voittoja osakkeen arvostukseen. Pienempi forward P/E peräkkäiseen P/E:hen verrattuna viittaa analyytikkojen odottavan tuloksen kasvua.

Arvioidakseen Forward P/E -suhde:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Forward P/E -suhde:lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Forward P/E -suhde:n Trans Freight Containers alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Trans Freight Containers

Kaikki tunnusluvut — Trans Freight Containers