Traffic Control Technology Co

Traffic Control Technology Co Maksetut osingot

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Traffic Control Technology Co (688015.SS) 20.10.2026 päivämäärällä on −45,41 M CNY. Edellisenä vuonna Maksetut osingot yhteensä oli −37,83 M CNY — muutos 20,04 % (matalampi).

Maksetut osingot

−45,41 MCNY

YoY

20,04%

Viimeksi päivitetty:

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Traffic Control Technology Co on 2025 −45,41 M CNY. Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Traffic Control Technology Co oli 2024 −37,83 M CNY. Se laskee 20,04% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Traffic Control Technology Co Maksetut osingot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Maksetut osingot
Päivämäärä
Maksetut osingot
1.1.2018
−15,00 M CNY
1.1.2019
−27,00 M CNY
1.1.2020
−38,40 M CNY
1.1.2021
−72,00 M CNY
1.1.2022
−87,92 M CNY
1.1.2023
−69,54 M CNY
1.1.2024
−37,83 M CNY
1.1.2025
−45,41 M CNY
Traffic Control Technology Co Maksetut osingot historia
VUOSIMaksetut osingotYoY
−45,41 MCNY+20,04%
−37,83 MCNY−45,60%
−69,54 MCNY−20,90%
−87,92 MCNY+22,11%
−72,00 MCNY+87,50%
−38,40 MCNY+42,22%
−27,00 MCNY+79,95%
−15,00 MCNY+27,01%
−11,81 MCNY−33,62%
−17,80 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Traffic Control Technology Co Osakeanalyysi

Mitä Traffic Control Technology Co tekee? Traffic Control Technology Co., Ltd. generates revenue through the development and sale of urban rail transit signal systems, including the communication-based train control (CBTC) system, the CBTC interconnected train operation control (I-CBTC) system, and the fully automatic operation (FAO) system. The company provides system integration, general contracting services, and maintenance for these products, targeting urban rail transit operators, passenger railway companies, and heavy-haul freight railway operators. Its main markets are domestic and overseas, with products primarily used in urban rail transit, passenger railway, and heavy-haul freight railway sectors. The firm's revenue streams include key equipment development, system integration, general contracting, and maintenance services, alongside sporadic sales of its signal systems. These services and products are sold to operators in urban rail transit, passenger railway, and heavy-haul freight railway industries, with the company focusing on both domestic and international markets. The business model emphasizes technical services and system solutions tailored to rail infrastructure needs. Traffic Control Technology Co., Ltd. leverages its expertise in research and development to offer comprehensive solutions for rail transit signal systems, with a focus on CBTC, I-CBTC, and FAO systems. The company's offerings are designed to meet the operational requirements of urban rail transit, passenger railway, and heavy-haul freight railway sectors, generating income through product sales, system integration, and ongoing maintenance contracts. Traffic Control Technology Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Traffic Control Technology Co osakkeesta

Yhtiön Traffic Control Technology Co Maksetut osingot yhteensä on −45,41 M CNY vuonna 2025.

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Traffic Control Technology Co muuttui arvosta −37,83 M CNY arvoon −45,41 M CNY, mikä edustaa 20,04 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Maksetut osingot yhteensä Traffic Control Technology Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Maksetut osingot yhteensä edustavat kauden aikana osakkeenomistajille jaettua käteistä. Se heijastaa yrityksen sitoutumista arvon palauttamiseen osakkeenomistajille.

Maksetut osingot yhteensä:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Maksetut osingot yhteensä:n Traffic Control Technology Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kassavirta — Traffic Control Technology Co

Kaikki tunnusluvut — Traffic Control Technology Co