TM Technology

TM Technology Rule of 40

40. säännön sääntö yhtiöstä TM Technology (5468.TWO) 5.11.2026 päivämäärällä on 39,13 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli −2,57 % — muutos −1 623,80 % (korkeampi).

Rule of 40

39,13 %

YoY

−1 623,80%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä TM Technology on 2025 39,13 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä TM Technology oli 2024 −2,57 % . Se laskee −1 623,80% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

TM Technology Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2018
−61,66 TWD
1.1.2019
−36,35 TWD
1.1.2020
−0,61 TWD
1.1.2021
5,60 TWD
1.1.2022
16,36 TWD
1.1.2023
−53,57 TWD
1.1.2024
−2,57 TWD
1.1.2025
39,13 TWD
TM Technology Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
39,13 %−1 623,80%
−2,57 %−95,21%
−53,57 %−427,52%
16,36 %+191,98%
5,60 %−1 023,37%
−0,61 %−98,33%
−36,35 %−41,05%
−61,66 %−16,69%
−74,01 %−20,28%
−92,84 %+655,46%
−12,29 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

TM Technology Osakeanalyysi

Mitä TM Technology tekee? TM Technology on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset TM Technology osakkeesta

Yhtiön TM Technology 40. säännön sääntö on 39,13 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö TM Technology:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Laatu — TM Technology

Kaikki tunnusluvut — TM Technology