T-Robotics Co

T-Robotics Co Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä T-Robotics Co (117730.KQ) 5.11.2026 päivämäärällä on −93,65 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −12,16 % — muutos 670,02 % (matalampi).

Velan kasvu

−93,65 %

YoY

670,02%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä T-Robotics Co on 2025 −93,65 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä T-Robotics Co oli 2024 −12,16 % . Se laskee 670,02% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

T-Robotics Co Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
96,26 KRW
1.1.2019
127,61 KRW
1.1.2020
−27,20 KRW
1.1.2021
10,20 KRW
1.1.2022
1,23 KRW
1.1.2023
−15,65 KRW
1.1.2024
−12,16 KRW
1.1.2025
−93,65 KRW
T-Robotics Co Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−93,65 %+670,02%
−12,16 %−22,27%
−15,65 %−1 367,59%
1,23 %−87,90%
10,20 %−137,49%
−27,20 %−121,32%
127,61 %+32,57%
96,26 %−1 088,45%
−9,74 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

T-Robotics Co Osakeanalyysi

Mitä T-Robotics Co tekee? T-ROBOTICS Co., Ltd. saa tuottoja näytön- ja puolijohdeteollisuuden teollisuusrobottejen kehittämisestä ja valmistuksesta. Yritys tarjoaa keskikokoisia ja suuria robotteja lasinkuljetukseen näyttöprosessien aikana, mukaan lukien hybridi-, sakara-, linkki- ja lineaarityyppiset imurobotit. Järjestelmätuotteita, kuten maskikammioita, siirtokammioita ja load lock -kammioita, myydään myös puolijohde- ja näyttörakenteisten pienrobotien ohessa. Kotimaan ja kansainväliset markkinat ovat näiden tuotteiden ensisijaisia myyntikanavia. Yrityksen tuotevalikoima kohdistuu näytön- ja puolijohdeteollisuuden valmistajiin, keskittyen logistiikka- ja materiaalinhallintaratkaisuihin. Keskeisiä ostajia ovat näyttöpaneelituottajat ja puolijohdesirujen valmistuslaitokset, jotka tarvitsevat erikoistuneita robotiikkajärjestelmiä tarkkuustuotantoon. Yrityksen tarjonta on suunniteltu parantamaan tehokkuutta korkean tarkkuuden tuotantoympäristöissä. T-ROBOTICS:n tulovirrat tulevat teollisuusrobotien ja järjestelmämoduulien myynnistä, jotka on räätälöity tiettyihin näyttö- ja puolijohdetuotantoprosesseihin. Liiketoimintamalli korostaa suoraa myyntiä alan asiakkaille kolmannen osapuolen jakelun sijaan. Kaikki tuotteet on suunniteltu täyttämään edistyneen valmistuksen tekniset vaatimukset näytön- ja puolijohdealalla. T-Robotics Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset T-Robotics Co osakkeesta

Yhtiön T-Robotics Co Velan vuosittainen kasvu on −93,65 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu T-Robotics Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n T-Robotics Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — T-Robotics Co

Kaikki tunnusluvut — T-Robotics Co