Summit Networks

Summit Networks P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Summit Networks (SNTW) 16.10.2026 päivämäärällä on −42,77. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli −43,67 — muutos −2,06 % (korkeampi).

P/CF

−42,77

YoY

−2,06%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Summit Networks on 2025 −42,77 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Summit Networks oli 2024 −43,67 . Se laskee −2,06% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Summit Networks P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2018
−139,06 USD
1.1.2019
998,54 USD
1.1.2020
−70,31 USD
1.1.2021
−29,52 USD
1.1.2022
−157,82 USD
1.1.2023
−191,73 USD
1.1.2024
−43,67 USD
1.1.2025
−42,77 USD
Summit Networks P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
−42,77−2,06%
−43,67−77,22%
−191,73+21,49%
−157,82+434,62%
−29,52−58,01%
−70,31−107,04%
998,54−818,06%
−139,06−98,95%
−13 236,81+814,09%
−1 448,09+181,29%
−514,80+391,12%
−104,82—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Summit Networks Osakeanalyysi

Mitä Summit Networks tekee? Summit Networks Inc, trading under the ticker SNTW, is a company based in Vancouver, Canada, operating within the Industrials sector, specifically in the Commercial Services & Supplies industry. The company went public via an IPO on May 5, 2015. Its official website is http://www.summitnetworksinc.com/. Summit Networks Inc is described as a development stage company engaged in the development, operation, and distribution of glass craft products. The company's headquarters are located in Vancouver, British Columbia. According to the provided information, Summit Networks Inc has limited operations and has not generated any revenue. The company's business focus includes performing post-maintenance services and supplying spare parts for welding automation lines that have been exported. Additionally, it plans to implement services for supplying industrial materials for projects in the Asian region in the medium term. In the long term, the company aims to sell methanol boiler heating equipment and industrial intelligence products in North America. However, the company has not yet achieved revenue generation, indicating that it remains in an early operational phase with no confirmed financial performance data available. Summit Networks on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Summit Networks osakkeesta

Yhtiön Summit Networks P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on −42,77 vuonna 2025.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Summit Networks muuttui arvosta −43,67 arvoon −42,77, mikä edustaa −2,06 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) Summit Networks:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n Summit Networks alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Summit Networks

Kaikki tunnusluvut — Summit Networks