Stablecoin Development

Stablecoin Development EV/FCF

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Stablecoin Development (SDEV) 20.10.2026 päivämäärällä on −3,07. Edellisenä vuonna EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) oli −4,57 — muutos −32,84 % (korkeampi).

EV/FCF

−3,07

YoY

−32,84%

Viimeksi päivitetty:

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Stablecoin Development on 2025 −3,07 . EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Stablecoin Development oli 2024 −4,57 . Se laskee −32,84% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Stablecoin Development EV/FCF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EV/FCF
Päivämäärä
EV/FCF
1.1.2018
−5,33 USD
1.1.2019
−3,68 USD
1.1.2020
−4,49 USD
1.1.2021
−2,83 USD
1.1.2022
−4,40 USD
1.1.2023
−7,66 USD
1.1.2024
−4,57 USD
1.1.2025
−3,07 USD
Stablecoin Development EV/FCF historia
VUOSIEV/FCFYoY
−3,07−32,84%
−4,57−40,25%
−7,66+74,07%
−4,40+55,62%
−2,83−37,02%
−4,49+21,81%
−3,68−30,84%
−5,33+16,13%
−4,59+139,30%
−1,92+10,70%
−1,73−5,29%
−1,83—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Stablecoin Development Osakeanalyysi

Mitä Stablecoin Development tekee? Stablecoin Development on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Stablecoin Development osakkeesta

Yhtiön Stablecoin Development EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) on −3,07 vuonna 2025.

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Stablecoin Development muuttui arvosta −4,57 arvoon −3,07, mikä edustaa −32,84 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) Stablecoin Development:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EV/FCF-suhde mittaa yrityksen arvoa suhteessa vapaaseen kassavirtaan. Se heijastaa yrityksen todellista kassantuottokykyä.

Arvioidakseen EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n Stablecoin Development alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Stablecoin Development

Kaikki tunnusluvut — Stablecoin Development