SolarWinds

SolarWinds Velan kasvu

Delisted

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä SolarWinds (SWI) 2.11.2026 päivämäärällä on 0,27 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 0,11 % — muutos 149,11 % (korkeampi).

Velan kasvu

0,27 %

YoY

149,11%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä SolarWinds on 2024 0,27 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä SolarWinds oli 2023 0,11 % . Se laskee 149,11% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

SolarWinds Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2017
0,12 USD
1.1.2018
−14,97 USD
1.1.2019
−0,56 USD
1.1.2020
−0,56 USD
1.1.2021
−0,63 USD
1.1.2022
−36,42 USD
1.1.2023
0,11 USD
1.1.2024
0,27 USD
SolarWinds Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
0,27 %+149,11%
0,11 %−100,29%
−36,42 %+5 722,97%
−0,63 %+11,84%
−0,56 %+0,56%
−0,56 %−96,28%
−14,97 %−12 625,78%
0,12 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

SolarWinds Osakeanalyysi

Mitä SolarWinds tekee? SolarWinds Corp tarjoaa IT-infrastruktuurin hallintaohjelmistoa suoraan verkko- ja järjestelmäinsinööreille, tietokantahallintaviranomaisille, tallennushallintaviranomaisille sekä DevOps-ammattilaisille. Sen tuotteet mahdollistavat organisaatioiden seurata ja hallita paikallisia, pilvi- ja hybridi-IT-ympäristöjä. Yritys markkinoi ratkaisujaan THWACKin kautta, joka on sen teknologian ammattilaisille suunnattu online-yhteisö. SolarWinds tarjoaa myös AppOptics-palvelua pilvipohjaiseen sovellusten suorituskyvyn ja infrastruktuurin valvontaan sekä erillisen sähköpostisuojauksen ja arkistoinnin alustan, joka suojaa haittaohjelmien ja huijausviestien uhkilta. Yritys saa tuloja myymällä ohjelmistotuotteensa suoraan IT-ammattilaisille ja hallinnoidun palvelun tarjoajille (MSP). SolarWinds-malli mahdollistaa kohdistamisen tiettyihin teknisiin rooleihin organisaatioissa, varmistaen, että ratkaisut vastaavat monimutkaisia IT-järjestelmiä hallinnoivien insinöörien ja hallintohenkilöstön tarpeita. AppOptics- ja sähköpostiturvallisuustuotteet myydään erillisinä ratkaisuina yrityksille, jotka hakevat kattavaa valvontaa ja suojaa. SolarWindsin tulonlähteet sisältävät infrastruktuurin hallintatyökalujen suoramyyntiä, AppOptics-pilvivalvontaa ja sähköpostiturvallisuusratkaisuja. Yritys keskittyy teknisiin käyttäjiin, kuten verkkoinsinööreihin ja DevOps-tiimeihin, jotka tarvitsevat vahvaa valvontakykyä IT-ympäristöihinsä. Myös hallinnoidun palvelun tarjoajat (MSP) ostavat SolarWindsin tuotteita tarjotakseen asiakkailleen hallinoituja IT-palveluita. SolarWinds on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset SolarWinds osakkeesta

Yhtiön SolarWinds Velan vuosittainen kasvu on 0,27 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu SolarWinds:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n SolarWinds historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — SolarWinds

Kaikki tunnusluvut — SolarWinds