Skinvisible

Skinvisible FCF-tuotto

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Skinvisible (SKVI) 4.11.2026 päivämäärällä on −2,09 %. Edellisenä vuonna Vapaan kassavirran tuotto oli −3,89 % — muutos −46,24 % (korkeampi).

FCF-tuotto

−2,09 %

YoY

−46,24%

Viimeksi päivitetty:

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Skinvisible on 2025 −2,09 % . Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Skinvisible oli 2024 −3,89 % . Se laskee −46,24% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Skinvisible FCF-tuotto historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

FCF-tuotto
Päivämäärä
FCF-tuotto
1.1.2018
−2,25 USD
1.1.2019
−79,36 USD
1.1.2020
1,43 USD
1.1.2021
18,30 USD
1.1.2022
2,10 USD
1.1.2023
−4,25 USD
1.1.2024
−3,89 USD
1.1.2025
−2,09 USD
Skinvisible FCF-tuotto historia
VUOSIFCF-tuottoYoY
−2,09 %−46,24%
−3,89 %−8,60%
−4,25 %−302,84%
2,10 %−88,54%
18,30 %+1 183,11%
1,43 %−101,80%
−79,36 %+3 420,44%
−2,25 %+58,71%
−1,42 %−88,87%
−12,76 %−69,78%
−42,22 %−30,70%
−60,92 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Skinvisible Osakeanalyysi

Mitä Skinvisible tekee? Skinvisible Inc kehittää ja patentoi Invisicare-polymeeritoimitusjärjestelmän, joka parantaa aktiivisten ainesosien imeytymistä ihonhoitotuotteisiin. Yritys on formuloinut yli neljäkymmentä paikallista ihonhoitotuotetta Invisicarella, josta Pivotal on patentoitu teknologia, joka mahdollistaa aktiivisten ainesosien pidennetyn vaikutuksen iholla. Invisicare kuljettaa erityisesti veteen liukenemattomia ja tiettyjä kationisia aktiivisia ainesosia vesipohjaisissa tuotteissa ilman alkoholia, silikoneja, vahoja tai orgaanisia liuottimia. Yrityksen tulot tulevat Invisicare-teknologian lisensöinnistä kumppaneille, jotka kehittävät ja myyvät tätä toimitusjärjestelmää käyttäviä ihonhoitotuotteita. Skinvisible Inc:n ensisijaisia asiakkaita ovat lääke- ja kosmetiikkayritykset, jotka pyrkivät parantamaan paikallisten ihonhoitotuotteidensa tehoa. Nämä yritykset hankkivat Invisicare-teknologian integroidakseen sen omiin tuotevalikoimiinsa hyödyntäen pidennettyä toimitusaikaa ja yhteensopivuutta vesipohjaisten formuloiden kanssa. Yritys ei myy loppukäyttäjille tarkoitettuja valmiita tuotteita, vaan keskittyy teknologian lisensöintiin kumppaneille, jotka valmistavat ja markkinoivat lopulliset ihonhoitotuotteet. Liiketoimintamalli perustuu Invisicaren patenttisuojaan, jonka ansiosta Skinvisible voi generoida tuloja lisenssisopimusten kautta. Kumppanit maksavat oikeudesta käyttää teknologiaa tuotteissaan, ja yrityksen keskeisenä omaisuutena on polymeeritoimitusjärjestelmän kehittäminen ja suojaaminen. Yrityksen tuotevalikoimaan kuuluu yli neljäkymmentä Invisicarella kehitettyä paikallista ihonhoitotuotetta, mutta niitä ei myydä suoraan Skinvisible Inc:n kautta. Skinvisible on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Skinvisible osakkeesta

Yhtiön Skinvisible Vapaan kassavirran tuotto on −2,09 % vuonna 2025.

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Skinvisible muuttui arvosta −3,89 % arvoon −2,09 %, mikä edustaa −46,24 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Vapaan kassavirran tuotto Skinvisible:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Vapaan kassavirran tuotto mittaa vapaan kassavirran per osake suhteessa osakekurssiin. Se osoittaa, kuinka paljon kassaa yritys tuottaa jokaista sijoitettua euroa kohti.

Arvioidakseen Vapaan kassavirran tuotto:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vapaan kassavirran tuotto:lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Vapaan kassavirran tuotto:n Skinvisible alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Skinvisible

Kaikki tunnusluvut — Skinvisible