Shenzhen Fluence Technology

Shenzhen Fluence Technology EBITDA

EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) yhtiöstä Shenzhen Fluence Technology (300647.SZ) 6.11.2026 päivämäärällä on −168,44 M CNY. Edellisenä vuonna EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) oli −354,35 M CNY — muutos −52,47 % (korkeampi).

EBITDA

−168,44 MCNY

YoY

−52,47%

Viimeksi päivitetty:

EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) yhtiöstä Shenzhen Fluence Technology on 2025 −168,44 M CNY. EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) yhtiöstä Shenzhen Fluence Technology oli 2024 −354,35 M CNY. Se laskee −52,47% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Shenzhen Fluence Technology EBITDA historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBITDA
Päivämäärä
EBITDA
1.1.2018
46,63 M CNY
1.1.2019
53,76 M CNY
1.1.2020
30,91 M CNY
1.1.2021
−168,67 M CNY
1.1.2022
41,60 M CNY
1.1.2023
−305,53 M CNY
1.1.2024
−354,35 M CNY
1.1.2025
−168,44 M CNY
Shenzhen Fluence Technology EBITDA historia
VUOSIEBITDAYoY
−168,44 MCNY−52,47%
−354,35 MCNY+15,98%
−305,53 MCNY−834,36%
41,60 MCNY−124,67%
−168,67 MCNY−645,63%
30,91 MCNY−42,50%
53,76 MCNY+15,29%
46,63 MCNY−4,72%
48,94 MCNY−16,61%
58,69 MCNY+3,86%
56,51 MCNY+2,85%
54,94 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Shenzhen Fluence Technology Osakeanalyysi

Mitä Shenzhen Fluence Technology tekee? Shenzhen Fluence Technology Plc kehittää ja valmistaa jäähdyttimiä ja kylmälevytuotteita, mukaan lukien LED-valaisimet sekä lämmönhajotuskomponentteja LED-valaistukseen ja kulutuselektroniikkaan. Yritys palvelee kotimaisia ja kansainvälisiä asiakkaita markkinoilla kuten Ranskassa, Puolassa, Vietnamissa, Thaimaassa ja Australiassa myyden tuotteitaan suoraan näille yrityksille. Sen liikevaihto tulee näiden lämmönhallintaratkaisujen tuotannosta ja myynnistä, kohdistaen toimintansa sekä kiinalaiseen kotimarkkinaan että globaaleihin elektroniikkavalmistajiin, jotka hakevat tehokasta jäähdytystä laitteisiinsa. Yritys keskittyy tuotevalikoimansa tutkimukseen ja kehitykseen, johon kuuluvat erikoisvalmisteiset lämmönhajotuskomponentit, jotka on suunniteltu korkeasuorituskykyisiin sovelluksiin valaistuksessa ja kulutuselektroniikassa. Tuottamalla nämä komponentit Shenzhenissä, Guangdongissa, yritys hyödyntää valmistuskapasiteettiaan toimittaakseen globaaleille asiakkaille lämmönhallintaratkaisuja, jotka täyttävät luotettavuutta ja tehokkuutta koskevat alan vaatimukset. Shenzhen Fluence Technology on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Shenzhen Fluence Technology osakkeesta

Yhtiön Shenzhen Fluence Technology EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) on −168,44 M CNY vuonna 2025.

EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) yhtiöstä Shenzhen Fluence Technology muuttui arvosta −354,35 M CNY arvoon −168,44 M CNY, mikä edustaa −52,47 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja) Shenzhen Fluence Technology:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBITDA mittaa operatiivista suorituskykyä ennen rahoitusrakenteen, veroympäristön ja muiden kuin käteispoisto-osuuksien vaikutusta.

EBITDA = EBIT + Poistot

EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja):n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata EBITDA (Tulos ennen korkoja, veroja ja poistoja):n Shenzhen Fluence Technology historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Shenzhen Fluence Technology

Kaikki tunnusluvut — Shenzhen Fluence Technology