Savimex

Savimex Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Savimex (SAV.VN) 2.11.2026 päivämäärällä on −13,92 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 275,83 % — muutos −105,05 % (matalampi).

Velan kasvu

−13,92 %

YoY

−105,05%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Savimex on 2024 −13,92 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Savimex oli 2023 275,83 % . Se laskee −105,05% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Savimex Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2017
−10,97 VND
1.1.2018
0,24 VND
1.1.2019
−40,83 VND
1.1.2020
−0,01 VND
1.1.2021
37,99 VND
1.1.2022
−68,20 VND
1.1.2023
275,83 VND
1.1.2024
−13,92 VND
Savimex Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−13,92 %−105,05%
275,83 %−504,43%
−68,20 %−279,51%
37,99 %−662 143,89%
−0,01 %−99,99%
−40,83 %−17 461,18%
0,24 %−102,14%
−10,97 %−68,99%
−35,37 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Savimex Osakeanalyysi

Mitä Savimex tekee? Savimex Corp valmistaa ja myy puuhuonekaluja sekä paperisia astioita, ja se harjoittaa myös huonekaluteollisuuden laitteiden ja tarvikkeiden kauppaa. Yritys markkinoi tuotteitaan asuinrakennushankkeiden ja toimistojen vuokraustoiminnan kautta sen kiinteistötoiminnan piirissä. Savimex Corp tarjoaa asiakkailleen arkkitehti- ja sisustussuunnittelupalveluita, insinööripalveluita sekä painopalveluita paperipakkauksiin. Yrityksen tulonlähteitä ovat puuhuonekalujen, paperisten astioiden ja paperipakkausten myynti sekä suunnittelu- ja insinööripalveluiden tarjoaminen. Savimex Corp:n ensisijaisia asiakkaita ovat asuin- ja liike-elämän asiakkaat, jotka hakevat huonekalu- ja suunnitteluratkaisuja. Yrityksen kiinteistösegmentti tuottaa tuloja asuinrakennushankkeista ja toimistojen vuokrauksesta. Paperipakkauspalveluita tarjotaan yrityksille, jotka tarvitsevat pakkausratkaisuja, ja painopalvelut on integroitu paperipakkaustuotevalikoimaan. Yrityksen tuotevalikoima sisältää puuhuonekaluja, paperisia astioita, paperipakkauksia ja niihin liittyviä palveluita, kuten arkkitehtisuunnittelua, insinööritoimintaa ja painotöitä. Nämä tarjoukset kohdistuvat asuin-, kauppa- ja pakkausaloihin. Savimex Corp:n liiketoimintamalli yhdistää valmistuksen, kaupan ja palveluntarjonnan useilla segmenteillä tulon generoimiseksi. Savimex on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Savimex osakkeesta

Yhtiön Savimex Velan vuosittainen kasvu on −13,92 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Savimex:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Savimex historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Savimex

Kaikki tunnusluvut — Savimex