Rolex Rings

Rolex Rings CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Rolex Rings (ROLEXRINGS.NS) 4.11.2026 päivämäärällä on −31,69 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli −4,56 % — muutos 594,67 % (matalampi).

CapEx-kasvu

−31,69 %

YoY

594,67%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Rolex Rings on 2026 −31,69 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Rolex Rings oli 2025 −4,56 % . Se laskee 594,67% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Rolex Rings CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2019
1,84 INR
1.1.2020
−56,20 INR
1.1.2021
140,64 INR
1.1.2022
79,56 INR
1.1.2023
−39,10 INR
1.1.2024
29,45 INR
1.1.2025
−4,56 INR
1.1.2026
−31,69 INR
Rolex Rings CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
−31,69 %+594,67%
−4,56 %−115,49%
29,45 %−175,31%
−39,10 %−149,15%
79,56 %−43,43%
140,64 %−350,27%
−56,20 %−3 157,98%
1,84 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Rolex Rings Osakeanalyysi

Mitä Rolex Rings tekee? Rolex Rings Ltd. tuottaa tuloja erikoisauto-osien valmistuksen ja myynnin kautta, mukaan lukien vaihdelaatikkomosia kuten hammaslevyjä ja hampaskierritysvanteita, moottorikomponentteja kuten rullakeloja ja nokka-akselinvastuksia sekä alustakomponentteja kuten pyörännavoja ja CVJ-osia. Yritys palvelee monenlaisia sektoreita, kuten kahden, kolmen ja neljän pyörän ajoneuvoja, teollisuutta, rautateitä ja ilmailua, ja sen tuotteita käytetään sekä automaatio- että raskaskonealalla. Sen valmistustoiminta kattaa raaka-aineiden käsittelyn, lämpökäsittelyn, koneistuksen ja valssauksen tukemassa laajaa asiakaspiiriä liikenne- ja teollisuuslaitteissa. Yrityksen tuotevalikoima kohdistuu sekä alkuperäislaitteiden valmistajiin (OEM) että jälkimarkkinatoimijoihin, ja keskeiset sovellukset ulottuvat puolustus-, meri- sekä öljy- ja maakaasuteollisuuteen. Tulosuorat muodostuvat laakerirenkaiden, pakoputkijärjestelmien komponenttien kuten laippojen ja bio-kartioden sekä teollisuuskoneille tarkoitettujen valssattujen osien myynnistä. Yrityksen laitokset mahdollistavat kokonaisvaltaisen tuotannon, varmistaen jatkuvan laadun asiakkaille, jotka tarvitsevat tarkkuudella suunniteltuja komponentteja. Rolex Rings Ltd. keskittyy korkean kysynnän segmentteihin, kuten automaatio- ja raskaskoneiden valmistukseen, jossa sen valssatut ja koneistetut renkaat ovat välttämättömiä vaihde- ja moottorijärjestelmissä. Yrityksen kyky tuottaa erikoisosia niche-markkinoille, kuten tuulivoimaloille ja tekstiilikoneille, monipuolistaa edelleen sen tulovirtoja. Säilyttämällä pystysuoran integraation tuotantoprosesseissa se palvelee vakiintuneita asiakkaita sektoreilla, joissa vaaditaan kestäviä ja tarkkuuskomponentteja. Rolex Rings on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Rolex Rings osakkeesta

Yhtiön Rolex Rings Investointien vuosittainen kasvu on −31,69 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Rolex Rings:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Rolex Rings historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Rolex Rings

Kaikki tunnusluvut — Rolex Rings