Rhythm Co

Rhythm Co CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Rhythm Co (7769.T) 18.10.2026 päivämäärällä on 4,83 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli 3,05 % — muutos 58,56 % (korkeampi).

CROIC

4,83 %

YoY

58,56%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Rhythm Co on 2026 4,83 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Rhythm Co oli 2025 3,05 % . Se laskee 58,56% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Rhythm Co CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2019
1,09 JPY
1.1.2020
−3,58 JPY
1.1.2021
3,79 JPY
1.1.2022
0,95 JPY
1.1.2023
0,28 JPY
1.1.2024
1,90 JPY
1.1.2025
3,05 JPY
1.1.2026
4,83 JPY
Rhythm Co CROIC historia
VUOSICROICYoY
4,83 %+58,56%
3,05 %+60,16%
1,90 %+581,23%
0,28 %−70,51%
0,95 %−75,03%
3,79 %−206,09%
−3,58 %−429,45%
1,09 %−74,78%
4,31 %+45,23%
2,96 %+178,70%
1,06 %−188,95%
−1,20 %+93,37%
−0,62 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Rhythm Co Osakeanalyysi

Mitä Rhythm Co tekee? Rhythm Co. Ltd., based in Saitama-shi, Japan, operates in the Consumer Discretionary sector, specializing in textiles, apparel, and luxury goods. The company manufactures and sells clocks, watches, jewelry, electronic parts, and precision components. It manages four business segments: Connection Terminal for automotive and solar terminals, Clock for various timekeeping devices, Electronic for EMS services, and Precision for industrial and optical parts. With 2,482 employees, it also handles logistics operations. Rhythm Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Rhythm Co osakkeesta

Yhtiön Rhythm Co Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on 4,83 % vuonna 2026.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Rhythm Co muuttui arvosta 3,05 % arvoon 4,83 %, mikä edustaa 58,56 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Rhythm Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Rhythm Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Rhythm Co

Kaikki tunnusluvut — Rhythm Co