Premier Explosives

Premier Explosives CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Premier Explosives (PREMEXPLN.NS) 15.10.2026 päivämäärällä on −9,37 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli 36,68 % — muutos −125,56 % (matalampi).

CROIC

−9,37 %

YoY

−125,56%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Premier Explosives on 2026 −9,37 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Premier Explosives oli 2025 36,68 % . Se laskee −125,56% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Premier Explosives CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2019
5,18 INR
1.1.2020
−14,11 INR
1.1.2021
−1,24 INR
1.1.2022
−6,20 INR
1.1.2023
2,45 INR
1.1.2024
19,73 INR
1.1.2025
36,68 INR
1.1.2026
−9,37 INR
Premier Explosives CROIC historia
VUOSICROICYoY
−9,37 %−125,56%
36,68 %+85,90%
19,73 %+704,27%
2,45 %−139,54%
−6,20 %+400,68%
−1,24 %−91,22%
−14,11 %−372,16%
5,18 %−132,06%
−16,17 %+52,47%
−10,60 %−283,14%
5,79 %−189,16%
−6,49 %−299,95%
3,25 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Premier Explosives Osakeanalyysi

Mitä Premier Explosives tekee? Premier Explosives on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Premier Explosives osakkeesta

Yhtiön Premier Explosives Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on −9,37 % vuonna 2026.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Premier Explosives muuttui arvosta 36,68 % arvoon −9,37 %, mikä edustaa −125,56 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Premier Explosives:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Premier Explosives alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Premier Explosives

Kaikki tunnusluvut — Premier Explosives