PCS Technology

PCS Technology FCF-tuotto

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä PCS Technology (517119.BO) 3.11.2026 päivämäärällä on −1,02 %. Edellisenä vuonna Vapaan kassavirran tuotto oli −2,65 % — muutos −61,66 % (korkeampi).

FCF-tuotto

−1,02 %

YoY

−61,66%

Viimeksi päivitetty:

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä PCS Technology on 2026 −1,02 % . Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä PCS Technology oli 2025 −2,65 % . Se laskee −61,66% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

PCS Technology FCF-tuotto historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

FCF-tuotto
Päivämäärä
FCF-tuotto
1.1.2019
−9,83 INR
1.1.2020
−18,90 INR
1.1.2021
−1,98 INR
1.1.2022
−1,61 INR
1.1.2023
−1,88 INR
1.1.2024
−2,16 INR
1.1.2025
−2,65 INR
1.1.2026
−1,02 INR
PCS Technology FCF-tuotto historia
VUOSIFCF-tuottoYoY
−1,02 %−61,66%
−2,65 %+23,06%
−2,16 %+14,77%
−1,88 %+16,55%
−1,61 %−18,46%
−1,98 %−89,54%
−18,90 %+92,27%
−9,83 %−67,45%
−30,19 %+126,82%
−13,31 %−229,49%
10,28 %−73,09%
38,20 %+25,41%
30,46 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

PCS Technology Osakeanalyysi

Mitä PCS Technology tekee? PCS Technology Ltd. tuottaa tuloja IT-palveluista ja niihin liittyvistä FMS-palveluista, mukaan lukien infrastruktuurinhallintapalvelut (IMS), hallinto- ja riskineuvonta, terveydenhuollon ohjelmistoratkaisut, audiovisuaalinen integrointi, IT-palveluiden hallinta, sovelluspalvelut sekä ajoneuvojen reaaliaikainen paikannus. Yritys kohdistaa toimintansa pääomasijoitusmarkkinoihin, pankkialaan, valmistusteollisuuteen, vähittäiskauppaan, ITES-sektoriin, BPO-alalle, logistiikkaan, vakuutusyhtiöihin, viestintäalaan, julkishallintoon, energiasektoriin ja terveydenhuoltoon palvellen asiakkaita näillä aloilla globaalilla verkostollaan, johon kuuluu 20 toimistoa, 30 palvelukeskusta ja 200 läsnäolopistettä. Tytäryhtiöt kuten PCS Positioning Systems (India) Limited ja PCS Infotech Limited tukevat näiden palvelujen toimitusta. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat mainituilla teollisuudenaloilla toimivat yritykset, jotka hyödyntävät sen kattavaa palvelutarjontaa vastaakseen toiminnallisiin ja teknologisiin tarpeisiinsa. Sen globaali infrastruktuuri mahdollistaa räätälöidyt ratkaisut asiakkaille, jotka tarvitsevat paikallista tukea useilla alueilla, keskittyen aloihin, jotka vaativat korkeaa luotettavuutta ja erikoistunutta IT-asiantuntemusta. PCS Technology on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset PCS Technology osakkeesta

Yhtiön PCS Technology Vapaan kassavirran tuotto on −1,02 % vuonna 2026.

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä PCS Technology muuttui arvosta −2,65 % arvoon −1,02 %, mikä edustaa −61,66 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Vapaan kassavirran tuotto PCS Technology:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Vapaan kassavirran tuotto mittaa vapaan kassavirran per osake suhteessa osakekurssiin. Se osoittaa, kuinka paljon kassaa yritys tuottaa jokaista sijoitettua euroa kohti.

Arvioidakseen Vapaan kassavirran tuotto:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vapaan kassavirran tuotto:lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Vapaan kassavirran tuotto:n PCS Technology alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — PCS Technology

Kaikki tunnusluvut — PCS Technology