Nureca

Nureca CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Nureca (NURECA.NS) 16.10.2026 päivämäärällä on 0,95 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli −11,75 % — muutos −108,12 % (korkeampi).

CROIC

0,95 %

YoY

−108,12%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Nureca on 2026 0,95 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Nureca oli 2025 −11,75 % . Se laskee −108,12% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Nureca CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2019
2,08 INR
1.1.2020
−33,73 INR
1.1.2021
20,45 INR
1.1.2022
−2,22 INR
1.1.2023
4,96 INR
1.1.2024
−1,94 INR
1.1.2025
−11,75 INR
1.1.2026
0,95 INR
Nureca CROIC historia
VUOSICROICYoY
0,95 %−108,12%
−11,75 %+505,06%
−1,94 %−139,14%
4,96 %−323,85%
−2,22 %−110,84%
20,45 %−160,62%
−33,73 %−1 718,72%
2,08 %−55,78%
4,71 %−132,66%
−14,43 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Nureca Osakeanalyysi

Mitä Nureca tekee? Nureca Ltd is a health care company headquartered in Mumbai, India, with 102 employees. The company went public via an IPO on February 25, 2021. Nureca designs and manufactures health monitoring devices, offering a range of products across several categories. Its chronic disease products include nebulizers, blood pressure monitors, finger pulse oximeters, glucose meters, and thermometers. Orthopedic products consist of wheelchairs, walkers, lumbar and tailbone supports, and physiotherapy electric massagers. Mother and child products feature baby feeding items, carry cots, baby skincare, nebulizers, bottle warmers, and steamers. Nutrition supplements include weight management products. Lifestyle products encompass humidifiers, steamers, personal scales, massagers, fitness tracking devices, and dental and personal care items. The company markets its products under brands such as Dr Trust, Dr Physio, and Trumom. Nureca's website is https://www.nureca.com/ and it operates within the health care sector in India. The company does not disclose additional details about its founding year, specific acquisitions, or financial figures beyond the IPO date and employee count. Nureca on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Nureca osakkeesta

Yhtiön Nureca Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on 0,95 % vuonna 2026.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Nureca muuttui arvosta −11,75 % arvoon 0,95 %, mikä edustaa −108,12 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Nureca:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Nureca alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Nureca

Kaikki tunnusluvut — Nureca