N2Tech Co

N2Tech Co EBIT/Varat

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä N2Tech Co (227950.KQ) 17.10.2026 päivämäärällä on 6,33 %. Edellisenä vuonna Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) oli −1,61 % — muutos −493,59 % (korkeampi).

EBIT/Varat

6,33 %

YoY

−493,59%

Viimeksi päivitetty:

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä N2Tech Co on 2025 6,33 % . Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä N2Tech Co oli 2024 −1,61 % . Se laskee −493,59% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

N2Tech Co EBIT/Varat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT/Varat
Päivämäärä
EBIT/Varat
1.1.2017
−0,16 KRW
1.1.2018
−13,35 KRW
1.1.2020
3,87 KRW
1.1.2021
1,14 KRW
1.1.2022
2,44 KRW
1.1.2023
6,25 KRW
1.1.2024
−1,61 KRW
1.1.2025
6,33 KRW
N2Tech Co EBIT/Varat historia
VUOSIEBIT/VaratYoY
6,33 %−493,59%
−1,61 %−125,74%
6,25 %+156,57%
2,44 %+113,41%
1,14 %−70,45%
3,87 %−128,95%
−13,35 %+8 344,35%
−0,16 %−84,14%
−1,00 %+38,59%
−0,72 %+280,61%
−0,19 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

N2Tech Co Osakeanalyysi

Mitä N2Tech Co tekee? N2Tech Co Ltd is a South Korean enterprise listed on the KOSDAQ market under the ticker symbol 227950.KQ. The company is headquartered in Anseong, Gyeonggi-Do, and operates within the Information Technology sector, specifically in the Semiconductors industry. N2Tech conducts its business through four distinct segments. The Semiconductor Equipment Component segment focuses on producing and selling vacuum valves, semiconductor equipment components, and system equipment, while also providing related after-sales services. The Light Emitting Diode (LED) Cheerleader and Merchandising (MD) Product segment manufactures LED cheerleaders and MD products. Additionally, the company engages in the Entertainment segment, which involves the production and sale of broadcast programs and entertainment management. The Mask Manufacturing segment is responsible for the manufacture and sale of masks. N2Tech went public on November 18, 2015, and its official website is located at http://www.n2tech.kr/. N2Tech Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset N2Tech Co osakkeesta

Yhtiön N2Tech Co Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) on 6,33 % vuonna 2025.

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä N2Tech Co muuttui arvosta −1,61 % arvoon 6,33 %, mikä edustaa −493,59 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) N2Tech Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT/Varat mittaa liiketuloksen kannattavuutta suhteessa kokonaisvaroihin, tarjoten velattoman näkymän omaisuuden tehokkuudesta, joka on vertailukelpoinen eri pääomarakenteiden välillä.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n N2Tech Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — N2Tech Co

Kaikki tunnusluvut — N2Tech Co