Military Insurance

Military Insurance CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Military Insurance (MIG.VN) 4.11.2026 päivämäärällä on −69,03 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli 240,57 % — muutos −128,70 % (matalampi).

CapEx-kasvu

−69,03 %

YoY

−128,70%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Military Insurance on 2025 −69,03 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Military Insurance oli 2024 240,57 % . Se laskee −128,70% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Military Insurance CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
51,29 VND
1.1.2019
−71,33 VND
1.1.2020
−29,58 VND
1.1.2021
214,83 VND
1.1.2022
−81,58 VND
1.1.2023
707,77 VND
1.1.2024
240,57 VND
1.1.2025
−69,03 VND
Military Insurance CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
−69,03 %−128,70%
240,57 %−66,01%
707,77 %−967,56%
−81,58 %−137,97%
214,83 %−826,29%
−29,58 %−58,53%
−71,33 %−239,06%
51,29 %+624,52%
7,08 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Military Insurance Osakeanalyysi

Mitä Military Insurance tekee? Military Insurance Corp tarjoaa yleisiä vakuutustuotteita, uudelleenvakuutusta, vahingonestoa, vahinkotutkimuksia sekä kolmansien osapuolten korvauksia ja pelastustoimintaa. Yritys toimii suorana vakuuttajana omaisuus-, onnettomuus-, terveys- ja lääkintävakuutuksissa, tarjoten monipuolisia ei-eläinvakuutuspaketteja, kuten moottoriajoneuvojen, onnettomuusturvan, terveydenhuollon, omaisuuden, rahtivakuutuksen, vastuuvakuutuksen, meri-, ilmailu-, energia-, teknisen vakuutuksen, takuuvakuutuksen, maatalousvakuutuksen ja sekavakuutuksen. Se saa tuloja suoraan yksilöille ja yrityksille myydyistä vakuutuksista, jotka hakevat kattavuutta näihin tiettyihin riskiluokkiin. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yksilöt, jotka ostavat moottoriajoneuvo- ja terveysvakuutuksia, yritykset, jotka tarvitsevat omaisuus- ja vastuuvakuutusta, sekä erikoistuneet alat, kuten maatalous- ja meriteollisuus, jotka tarvitsevat räätälöityjä vakuutusratkaisuja. Military Insurance Corp:n uudelleenvakuutustuotteita myydään muille vakuutusyhtiöille, jotka pyrkivät lieventämään riskialttiuttaan. Yrityksen tuotevalikoima on rakennettu sen ydinvakuutusluokkien ympärille, eikä liiketoimintakuvaus mainitse lisabrändejä tai kolmansien osapuolten kumppansuuksia. Sen tulovirrat koostuvat suorista vakuutuspoliiseista ja uudelleenvakuutussopimuksista kerätyistä vakuutusmaksuista, kohdistuen sekä vähittäis- että kaupallisiin segmentteihin ei-eläinvakuutusmarkkinoilla. Military Insurance on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Military Insurance osakkeesta

Yhtiön Military Insurance Investointien vuosittainen kasvu on −69,03 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Military Insurance:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Military Insurance historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Military Insurance

Kaikki tunnusluvut — Military Insurance