Microelectronics Technology

Microelectronics Technology EBIT CAGR 5V

EBIT CAGR (5 vuotta) yhtiöstä Microelectronics Technology (2314.TW) 20.10.2026 päivämäärällä on 59,44 %. Edellisenä vuonna EBIT CAGR (5 vuotta) oli 59,44 % — muutos 0,00 % (matalampi).

EBIT CAGR 5V

59,44 %

YoY

0,00%

Viimeksi päivitetty:

EBIT CAGR (5 vuotta) yhtiöstä Microelectronics Technology on 2025 59,44 % . EBIT CAGR (5 vuotta) yhtiöstä Microelectronics Technology oli 2024 59,44 % . Se laskee 0,00% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Microelectronics Technology EBIT CAGR 5V historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT CAGR 5V
Päivämäärä
EBIT CAGR 5V
1.1.2018
59,44 TWD
1.1.2019
59,44 TWD
1.1.2020
59,44 TWD
1.1.2021
59,44 TWD
1.1.2022
59,44 TWD
1.1.2023
59,44 TWD
1.1.2024
59,44 TWD
1.1.2025
59,44 TWD
Microelectronics Technology EBIT CAGR 5V historia
VUOSIEBIT CAGR 5VYoY
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %0,00%
59,44 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Microelectronics Technology Osakeanalyysi

Mitä Microelectronics Technology tekee? Microelectronics Technology Inc (MTI) perustettiin vuonna 1976, ja se on taiwanilainen yritys, joka erikoistuu langattomien viestintälaitteiden kehittämiseen ja valmistukseen. Yritys toimittaa korkean suorituskyvyn tuotteita maailmanlaajuisesti ja on johtava antennien, datansiirtojärjestelmien, laajakaistalaitteiden ja matkaviestintälaitteiden toimittaja. Perustamisestaan lähtien MTI on saanut lukuisia palkintoja, ja se on nyt yksi alan johtavista yrityksistä. Yritys korostaa tutkimus- ja kehitystyön merkitystä tarjotakseen asiakkailleen jatkuvasti innovatiivisia ja laadukkaita tuotteita. Tärkeä osa MTI:n liiketoimintamallia on tiivis yhteistyö asiakkaiden kanssa. Yritys tekee tiivistä yhteistyötä asiakkaidensa kanssa ymmärtääkseen heidän tarpeensa ja vaatimuksensa sekä mukauttaakseen tuotteensa niiden mukaisesti. MTI uskoo, että tiivis yhteistyö takkaa molempien osapuolten menestyksen. MTI tarjoaa laajan valikoiman tuotteita, mukaan lukien antennit, reitittimet, lisävarusteet ja muut langattomat laitteet. Anttivaihtoehdoissa on mm. patch-antenneja, suuntaisantenneja, omniantenneja ja autonavaimia. Näitä voidaan käyttää moniin eri tarkoituksiin, kuten mobiiliverkoissa, Wi-Fi-verkoissa ja automobiili-alalla. MTI:n reitittimet ovat toinen tärkeä tuote, jonka yritys tarjoaa asiakkailleen. Nämä reitittimet tarjoavat suurta kaistanleveyttä, ja ne pystyvät siirtämään dataa nopeasti ja luotettavasti. Tämän vuoksi ne soveltuvat erinomaisesti yritysten käyttöön, jotka tarvitsevat nopean ja vakaan internet-yhteyden. Myös yksityiskäyttäjät arvostavat MTI-reitittimien korkeaa laatua ja suorituskykyä. Tärkeä osa MTI:n liiketoimintaa on yhteistyö matkaviestinoperaattoreiden kanssa. Yritys tekee tiivistä yhteistyötä eri matkaviestinoperaattoreiden kanssa ympäri maailmaa parantaakseen ja laajentaakseen heidän verkkojaan. MTI tarjoaa tehokkaita antenneja ja muita laitteita matkaviestinoperaattoreille, mikä parantaa heidän palveluidensa laatua ja suorituskykyä. MTI:n vahvuus piilee sen laajassa tuotevalikoimassa, jota voidaan käyttää moniin eri tarkoituksiin. Tämän vuoksi yrityksellä on monipuolinen asiakaskunta, joka ulottuu pienistä yrityksistä suuriin kansainvälisiin organisaatioihin. Yleisesti ottaen Microelectronics Technology Inc on innovatiivinen yritys, jolla on laaja tuotevalikoima ja vahva painopiste tutkimus- ja kehitystyössä. Yrityksellä on pitkä historia, ja se ylpeillä tarjoamalla tehokkaita ja luotettavia tuotteita asiakkailleen ympäri maailmaa. Microelectronics Technology on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Microelectronics Technology osakkeesta

Yhtiön Microelectronics Technology EBIT CAGR (5 vuotta) on 59,44 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää EBIT CAGR (5 vuotta) Microelectronics Technology:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

5 vuoden EBIT CAGR näyttää EBIT:n yhdistetyn vuosittaisen kasvuvauhdin viimeisten viiden vuoden aikana.

Arvioidakseen EBIT CAGR (5 vuotta):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja EBIT CAGR (5 vuotta):lle.

EBIT CAGR (5 vuotta):n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata EBIT CAGR (5 vuotta):n Microelectronics Technology historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Microelectronics Technology

Kaikki tunnusluvut — Microelectronics Technology