Mevim SpA

Mevim SpA EV/FCF

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Mevim SpA (MEV.MI) 23.10.2026 päivämäärällä on −3,94. Edellisenä vuonna EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) oli −0,49 — muutos 704,72 % (matalampi).

EV/FCF

−3,94

YoY

704,72%

Viimeksi päivitetty:

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Mevim SpA on 2024 −3,94 . EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Mevim SpA oli 2023 −0,49 . Se laskee 704,72% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Mevim SpA EV/FCF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EV/FCF
Päivämäärä
EV/FCF
1.1.2020
−1,37 EUR
1.1.2021
−1,05 EUR
1.1.2022
−1,28 EUR
1.1.2023
−0,49 EUR
1.1.2024
−3,94 EUR
Mevim SpA EV/FCF historia
VUOSIEV/FCFYoY
−3,94+704,72%
−0,49−61,72%
−1,28+22,06%
−1,05−23,44%
−1,37—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Mevim SpA Osakeanalyysi

Mitä Mevim SpA tekee? Mevim SpA on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Mevim SpA osakkeesta

Yhtiön Mevim SpA EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) on −3,94 vuonna 2024.

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä Mevim SpA muuttui arvosta −0,49 arvoon −3,94, mikä edustaa 704,72 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) Mevim SpA:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EV/FCF-suhde mittaa yrityksen arvoa suhteessa vapaaseen kassavirtaan. Se heijastaa yrityksen todellista kassantuottokykyä.

Arvioidakseen EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n Mevim SpA alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Mevim SpA

Kaikki tunnusluvut — Mevim SpA