Mallcom (India)

Mallcom (India) Rule of 40

40. säännön sääntö yhtiöstä Mallcom (India) (MALLCOM.NS) 4.11.2026 päivämäärällä on 23,67 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli 22,67 % — muutos 4,45 % (korkeampi).

Rule of 40

23,67 %

YoY

4,45%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä Mallcom (India) on 2026 23,67 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä Mallcom (India) oli 2025 22,67 % . Se laskee 4,45% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Mallcom (India) Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2019
26,47 INR
1.1.2020
5,73 INR
1.1.2021
20,43 INR
1.1.2022
28,52 INR
1.1.2023
30,68 INR
1.1.2024
14,32 INR
1.1.2025
22,67 INR
1.1.2026
23,67 INR
Mallcom (India) Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
23,67 %+4,45%
22,67 %+58,33%
14,32 %−53,34%
30,68 %+7,55%
28,52 %+39,58%
20,43 %+256,44%
5,73 %−78,34%
26,47 %+748,21%
3,12 %−252,08%
−2,05 %−126,16%
7,84 %−68,30%
24,74 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Mallcom (India) Osakeanalyysi

Mitä Mallcom (India) tekee? Mallcom (India) Ltd. tuottaa tuloja valmistamalla, viemällä ja jakamalla henkilökohtaisia suojavarusteita useille teollisuuden aloille. Yrityksen ensisijainen liiketoimintasegmentti keskittyy teollisuuskäyttöön tarkoitettuihin turvatuotteisiin, kuten nahkahanskkoihin, teollisuuspukeutumiseen, saumattomiin neulottuihin hansikkaisiin, nahkaisiin kenkäpäällisiin, turvakenkiin ja nitriliuutettuun hansikkaisiin. Lisäksi tuotevalikoimaan kuuluvat päästä jalkaan -suojavarusteet, kuten kypärät, kasvomaskit, vaatteet, sadetusvaatteet, nahka- ja nitrilihanskat sekä kengät. Yritys tarjoaa myös silmäsuojausvälineitä, kuulosuojaimia, lateksihanskoja, neopreenihanskoja ja turvavaljaita omalla brändillään. Mallcom palvelee ilmailu-, maatalous-, automaatio-, bioteknologia-, sementti-, kemian-, maali-, rakennus-, siviilirakentamis-, elintarvike- ja juomateollisuus-, terveydenhuolto- sekä puolustus- ja turvallisuusaloja. Yritys hyödyntää asiantuntijuuttaan tekstiili-, nahka-, kumi- ja muoviaineissa tuottaakseen turvavarustettaan. Teollisuuskäytön turvatuotteet muodostavat sen tulovirran ytimen, ja tuoteryhmät ovat jakautuneet eri sektoreille. Mallcomin tarjonta vastaa sekä yksittäisten että suurten tilaajien tarpeisiin luetelluilla teollisuudenaloilla täyttäen turvallisuusvaatimukset monipuolisissa toimintaympäristöissä. Yrityksen tuotevalikoima takaa kattavat suojaratkaisut korkean riskin aloilla työskenteleville työntekijöille. Mallcom (India) on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Mallcom (India) osakkeesta

Yhtiön Mallcom (India) 40. säännön sääntö on 23,67 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö Mallcom (India):n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Laatu — Mallcom (India)

Kaikki tunnusluvut — Mallcom (India)