Machvision

Machvision Rule of 40

40. säännön sääntö yhtiöstä Machvision (3563.TW) 4.11.2026 päivämäärällä on 144,75 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli 8,62 % — muutos 1 578,46 % (korkeampi).

Rule of 40

144,75 %

YoY

1 578,46%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä Machvision on 2025 144,75 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä Machvision oli 2024 8,62 % . Se laskee 1 578,46% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Machvision Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2018
170,20 TWD
1.1.2019
23,12 TWD
1.1.2020
30,66 TWD
1.1.2021
51,68 TWD
1.1.2022
11,15 TWD
1.1.2023
9,77 TWD
1.1.2024
8,62 TWD
1.1.2025
144,75 TWD
Machvision Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
144,75 %+1 578,46%
8,62 %−11,75%
9,77 %−12,36%
11,15 %−78,42%
51,68 %+68,57%
30,66 %+32,57%
23,12 %−86,41%
170,20 %+47,55%
115,35 %+82,79%
63,11 %+173,23%
23,10 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Machvision Osakeanalyysi

Mitä Machvision tekee? Machvision Inc. on innovatiivinen yritys, joka erikoistuu räätälöityjen optisten järjestelmien kehittämiseen eri teollisuuden aloille. Artikkeli kuvaa Machvision Inc.:n historiaa, liiketoimintamallia sekä erilaisia osastoja ja tuotteita. Machvision on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Machvision osakkeesta

Yhtiön Machvision 40. säännön sääntö on 144,75 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö Machvision:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Laatu — Machvision

Kaikki tunnusluvut — Machvision