Lug

Lug EBIT-kasvu

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Lug (LUG.WA) 16.10.2026 päivämäärällä on −1 217,05 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa EBIT-kasvu oli −78,97 % — muutos 1 441,06 % (matalampi).

EBIT-kasvu

−1 217,05 %

YoY

1 441,06%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Lug on 2025 −1 217,05 % . Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Lug oli 2024 −78,97 % . Se laskee 1 441,06% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Lug EBIT-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT-kasvu
Päivämäärä
EBIT-kasvu
1.1.2018
24,10 PLN
1.1.2019
−163,01 PLN
1.1.2020
278,80 PLN
1.1.2021
−58,48 PLN
1.1.2022
72,29 PLN
1.1.2023
57,90 PLN
1.1.2024
−78,97 PLN
1.1.2025
−1 217,05 PLN
Lug EBIT-kasvu historia
VUOSIEBIT-kasvuYoY
−1 217,05 %+1 441,06%
−78,97 %−236,39%
57,90 %−19,90%
72,29 %−223,61%
−58,48 %−120,98%
278,80 %−271,03%
−163,01 %−776,36%
24,10 %−25,01%
32,14 %+105,55%
15,64 %−314,83%
−7,28 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Lug Osakeanalyysi

Mitä Lug tekee? Lug SA is a company based in Zielona Gora, Poland, operating in the Industrials sector within the Electrical Equipment industry. The company went public on November 20, 2007, with its ticker listed as LUG.WA and ISIN PLLUG0000010. Lug SA specializes in the manufacture and trade of luminaires and lighting systems, offering a diverse range of products for both indoor and outdoor applications. These include industrial and commercial lighting solutions for buildings, gas stations, streets, and parking lots. The company's product portfolio encompasses various types of luminaires such as louver luminaries, down light luminaries, industrial luminaries, emergency lights, indirect lighting, diffusers, metal halide lamp luminaries, and decorative options for interiors and exteriors. Additionally, Lug SA provides projectors, floodlights, plafonds, and gypsum cornices. The company distributes its products through electro-technical warehouses, general construction warehouses, and retail stores, serving both wholesale and retail markets. As of December 31, 2011, Lug SA operated through three wholly owned subsidiaries: LUG Light Factory Sp. z o.o., LUG GmbH, and TOW LUG Ukraina. On June 20, 2013, the company established another wholly owned subsidiary, LUG UK Ltd. Lug SA's website is https://www.lug.com.pl/ and it is headquartered in Zielona Gora, within the Lubuskie Voivodeship of Poland. Lug on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Lug osakkeesta

Yhtiön Lug Vuotta aiempaa EBIT-kasvu on −1 217,05 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa EBIT-kasvu Lug:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT-kasvu mittaa operatiivisen tuloksen prosentuaalisen muutoksen. Se osoittaa, parantuuko yrityksen ydinliiketoiminnan kannattavuus.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:lle.

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n Lug historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Lug

Kaikki tunnusluvut — Lug