Lovable Lingerie

Lovable Lingerie P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Lovable Lingerie (LOVABLE.NS) 3.11.2026 päivämäärällä on 58,55. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli 20,75 — muutos 182,09 % (korkeampi).

P/CF

58,55

YoY

182,09%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Lovable Lingerie on 2026 58,55 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Lovable Lingerie oli 2025 20,75 . Se laskee 182,09% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Lovable Lingerie P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2019
9,48 INR
1.1.2020
29,03 INR
1.1.2021
8,80 INR
1.1.2022
92,21 INR
1.1.2023
−47,55 INR
1.1.2024
−16,14 INR
1.1.2025
20,75 INR
1.1.2026
58,55 INR
Lovable Lingerie P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
58,55+182,09%
20,75−228,60%
−16,14−66,06%
−47,55−151,56%
92,21+948,01%
8,80−69,69%
29,03+206,27%
9,48−111,68%
−81,17−34,10%
−123,16−938,69%
14,68−62,50%
39,16−12,84%
44,92—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Lovable Lingerie Osakeanalyysi

Mitä Lovable Lingerie tekee? Lovable Lingerie Ltd. valmistaa neulottuja ja virkattuja vaatteita, keskittyen sukkatuotteisiin ja muuhun vaatetukseen. Sen pääbrändit, Lovable ja Daisy Dee, tarjoavat laajan valikoiman tuotteita, mukaan lukien rintaliivit, alushousut, alusvaatteet, kodin asut, vartalonmuokkaava alusvaate, tukivaatteet ja yöasut. Yritys tarjoaa erityisiä tuoteryhmiä, kuten eroottiset ja muotoillut rintaliivit, toppit, urheilulliset leggingsit, vartalonmuokkaavat alushousut ja racerback-tyyppiset yöasut. Lovable ja Daisy Dee ovat ensisijaisia brändejä, jotka ajavat myyntiä näiden tuotelinjojen kautta. Yritys kohdistaa markkinointinsa kuluttajiin, jotka hakevat erikoistuneempaa vaatetusta sen brändättyjen tuoteryhmien kautta. Asiakat ostavat tuotteita, kuten energiarintaliivejä, pitkähihaisia urheilupaitoja ja saumattomia alushousuja Lovable- ja Daisy Dee -merkeillä. Yrityksen tuotesegmentit sisältävät Rintaliivit, Urheiluvaatteet, Alushousut, Yöasut ja Talvivaatteet, joissa kussakin on tyyliltään ja toiminnallisuudeltaan erilaisia ominaisuuksia, jotka on räätälöity asiakastarpeisiin vastaaviksi. Lovable Lingerie Ltd. saa tuloja myymällä brändättyjä vaatteitaan suoraan kuluttajille vähittäiskanavien kautta. Yrityksen tuotevalikoima kattaa useita kategorioita, ja Lovable sekä Daisy Dee toimivat pääasiallisina tunnuksina. Myyntiä ajaa eri tuotetyyppien monimuotoisuus, mukaan lukien tukivaatteet, vartalonmuokkaava alusvaate ja kausituotteet, kuten talvitakit ja hupparit. Lovable Lingerie on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Lovable Lingerie osakkeesta

Yhtiön Lovable Lingerie P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on 58,55 vuonna 2026.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Lovable Lingerie muuttui arvosta 20,75 arvoon 58,55, mikä edustaa 182,09 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) Lovable Lingerie:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n Lovable Lingerie alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Lovable Lingerie

Kaikki tunnusluvut — Lovable Lingerie