Less

Less Velanhoitokattavuus

Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) yhtiöstä Less (LES.WA) 18.10.2026 päivämäärällä on −0,50. Edellisenä vuonna Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) oli −2,71 — muutos −81,40 % (korkeampi).

Velanhoitokattavuus

−0,50

YoY

−81,40%

Viimeksi päivitetty:

Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) yhtiöstä Less on 2024 −0,50 . Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) yhtiöstä Less oli 2023 −2,71 . Se laskee −81,40% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Less Velanhoitokattavuus historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velanhoitokattavuus
Päivämäärä
Velanhoitokattavuus
1.1.2017
0,09 PLN
1.1.2018
0,31 PLN
1.1.2019
−1,06 PLN
1.1.2020
−0,86 PLN
1.1.2021
−5,56 PLN
1.1.2022
−4,94 PLN
1.1.2023
−2,71 PLN
1.1.2024
−0,50 PLN
Less Velanhoitokattavuus historia
VUOSIVelanhoitokattavuusYoY
−0,50−81,40%
−2,71−44,99%
−4,94−11,18%
−5,56+545,80%
−0,86−18,72%
−1,06−441,61%
0,31+261,56%
0,09+97,21%
0,04−112,58%
−0,35+2 709,24%
−0,01—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Less Osakeanalyysi

Mitä Less tekee? Less SA, based in Grodzisk Wielkopolski, Poland, operates in the Consumer Discretionary sector within the Auto Components industry. The company produces natural leather upholstery, headrests, armrests, side door panels, and child car seats, supplying major automakers including Volvo, Mitsubishi, Renault, Volkswagen, Mercedes, Smart, and Audi. It also provides upholstered furniture to other companies and exports to Sweden, Belgium, France, Germany, and Portugal. Less SA employs 20 full-time staff and has been listed since 24 November 1998. Less on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Less osakkeesta

Yhtiön Less Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) on −0,50 vuonna 2024.

Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) yhtiöstä Less muuttui arvosta −2,71 arvoon −0,50, mikä edustaa −81,40 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velanhoitokattavuussuhde (DSCR) Less:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

DSCR mittaa yrityksen kykyä hoitaa velkasitoumusnsa liiketuloista. Suhde yli 1,0 osoittaa riittävät tulot velanmaksujen kattamiseksi.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Velanhoitokattavuussuhde (DSCR):n Less alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Vipuvaikutus — Less

Kaikki tunnusluvut — Less