Lead Co

Lead Co CROIC

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Lead Co (6982.T) 4.11.2026 päivämäärällä on 3,65 %. Edellisenä vuonna Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) oli −5,16 % — muutos −170,67 % (korkeampi).

CROIC

3,65 %

YoY

−170,67%

Viimeksi päivitetty:

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Lead Co on 2026 3,65 % . Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Lead Co oli 2025 −5,16 % . Se laskee −170,67% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Lead Co CROIC historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CROIC
Päivämäärä
CROIC
1.1.2019
0,63 JPY
1.1.2020
10,70 JPY
1.1.2021
−2,94 JPY
1.1.2022
6,57 JPY
1.1.2023
5,22 JPY
1.1.2024
3,31 JPY
1.1.2025
−5,16 JPY
1.1.2026
3,65 JPY
Lead Co CROIC historia
VUOSICROICYoY
3,65 %−170,67%
−5,16 %−256,18%
3,31 %−36,66%
5,22 %−20,51%
6,57 %−323,08%
−2,94 %−127,51%
10,70 %+1 605,15%
0,63 %−132,52%
−1,93 %−131,28%
6,17 %−381,70%
−2,19 %−178,42%
2,79 %−154,36%
−5,14 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Lead Co Osakeanalyysi

Mitä Lead Co tekee? Lead Co Inc tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Autonosat-segmentti myy puskureita, spoilerita ja käsijarrun vipujärjestelmiä automaateille sekä jälkimarkkinatoimittajille. Omien tuotteiden segmentti tarjoaa viestintäkaappeja, elektronisten laitteiden koteloita, alustoja, aurinkovaloja ja LED-valoja kaupallisille ja teollisille asiakkaille. Kiinteistövuokraus-segmentti vuokraa vähittäiskauppojen tiloja vähittäiskaupan alan yrityksille. Nämä segmentit palvelevat yhdessä auto-, teknologia- ja vähittäiskauppateollisuutta erikoistuneilla tuotteilla ja palveluilla. Yrityksen Autonosat-segmentti kohdistuu autoteollisuuden toimijoihin, jotka tarvitsevat ajoneuvon osia, kun taas Omien tuotteiden segmentti palvelee yrityksiä, jotka tarvitsevat kestäviä laitekotelointeja ja energiatehokkaita valaisuratkaisuja. Kiinteistövuokraus keskittyy vähittäisvuokralaisiin, jotka hakevat toiminnallisia tiloja strategisesti sijoitetuista paikoista. Jokainen segmentti toimii itsenäisesti eri asiakaskannoilla ja tuotevalikoimilla. Lead Co Inc:n tuotevalikoimaan kuuluvat auton komponentit kuten puskurit ja spoilerit, tekniset koteloinnit kuten viestintäkaapit ja kestävät valaisuratkaisut mukaan lukien aurinko- ja LED-lamput. Kiinteistövuokraus-segmentti tarjoaa fyysisiä vähittäistilapalveluita ja tuottaa vakaata vuokratuloa kaupallisilta vuokralaisilta. Lead Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Lead Co osakkeesta

Yhtiön Lead Co Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) on 3,65 % vuonna 2026.

Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) yhtiöstä Lead Co muuttui arvosta −5,16 % arvoon 3,65 %, mikä edustaa −170,67 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC) Lead Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

CROIC mittaa käteistuottoa, jonka sijoitettu pääoma tuottaa. Toisin kuin ROIC, se käyttää vapaan kassavirran sijaan kirjanpidollisia tuloksia ja tarjoaa puhtaamman kannattavuusmittarin.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n Lead Co alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Käteisen tuotto sijoitettuun pääomaan (CROIC):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — Lead Co

Kaikki tunnusluvut — Lead Co