Keyware Technologies

Keyware Technologies CapEx-kasvu

Delisted·16.7.2026

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Technologies (KEYW.BR) 6.11.2026 päivämäärällä on 10,22 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli −51,19 % — muutos −119,96 % (korkeampi).

CapEx-kasvu

10,22 %

YoY

−119,96%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Technologies on 2025 10,22 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Technologies oli 2024 −51,19 % . Se laskee −119,96% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Technologies CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
70,43 EUR
1.1.2019
−27,50 EUR
1.1.2020
−15,92 EUR
1.1.2021
10,86 EUR
1.1.2022
−42,76 EUR
1.1.2023
60,08 EUR
1.1.2024
−51,19 EUR
1.1.2025
10,22 EUR
Keyware Technologies CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
10,22 %−119,96%
−51,19 %−185,20%
60,08 %−240,48%
−42,76 %−493,90%
10,86 %−168,18%
−15,92 %−42,10%
−27,50 %−139,05%
70,43 %−55,03%
156,59 %−962,39%
−18,16 %−118,54%
97,92 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Technologies Osakeanalyysi

Mitä Keyware Technologies tekee? Keyware Technologies NV on belgialainen yritys, joka erikoistuu tarjoamaan turvallisuusratkaisuja yrityksille ja organisaatioille. Yritys perustettiin vuonna 1993 Leuvenin katolisen yliopiston spin-offina. Aluksi Keyware keskittyi biometristen tunnistusjärjestelmien kehittämiseen, mutta laajensi myöhemmin tarjontaansa kattamaan muita turvallisuusteknologian aloja. Nykyään Keyware on johtava turvallisuusratkaisujen toimittaja monille eri aloille. Se tarjoaa laajan valikoiman tuotteita ja palveluita, biometrisistä tunnistusjärjestelmistä maksumaksulaitteisiin ja kryptografisiin turvallisuusratkaisuihin. Keywaren pääosastot sisältävät vähittäiskaupan maksuratkaisut sekä verkkokaupan turvallisuusratkaisut. Se tarjoaa myös kryptografisia turvallisuusratkaisuja auttaakseen yrityksiä varastoimaan ja siirtämään dataa turvallisesti. Kaiken kaikkiaan Keyware Technologies NVista on tullut luotettava kokonaisvaltaisten turvallisuusratkaisujen toimittaja yrityksille ja organisaatioille. Keyware Technologies on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Technologies osakkeesta

Yhtiön Keyware Technologies Investointien vuosittainen kasvu on 10,22 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Keyware Technologies:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Keyware Technologies historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Keyware Technologies

Kaikki tunnusluvut — Keyware Technologies