Kesar Terminals & Infrastructure

Kesar Terminals & Infrastructure CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Kesar Terminals & Infrastructure (533289.BO) 3.11.2026 päivämäärällä on 1 374,48 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli −37,09 % — muutos −3 805,33 % (korkeampi).

CapEx-kasvu

1 374,48 %

YoY

−3 805,33%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Kesar Terminals & Infrastructure on 2025 1 374,48 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Kesar Terminals & Infrastructure oli 2024 −37,09 % . Se laskee −3 805,33% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Kesar Terminals & Infrastructure CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
−37,34 INR
1.1.2019
310,14 INR
1.1.2020
−37,36 INR
1.1.2021
−46,14 INR
1.1.2022
154,38 INR
1.1.2023
−82,75 INR
1.1.2024
−37,09 INR
1.1.2025
1 374,48 INR
Kesar Terminals & Infrastructure CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
1 374,48 %−3 805,33%
−37,09 %−55,17%
−82,75 %−153,60%
154,38 %−434,59%
−46,14 %+23,50%
−37,36 %−112,05%
310,14 %−930,63%
−37,34 %−59,74%
−92,74 %+173,80%
−33,87 %−49,14%
−66,60 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kesar Terminals & Infrastructure Osakeanalyysi

Mitä Kesar Terminals & Infrastructure tekee? Kesar Terminals & Infrastructure Ltd tarjoaa nestemäisten raaka-aineiden, kuten öljytuotteiden, riisiöljyn, kemikaalien, raakaöljyn, petrokemikaalien ja kasviöljyjen, varastointi- ja lastauspalveluita. Yritys toimii Nestemäisen varastoinnin liiketoimintasegmentin kautta, jossa se hallinnoi kahta terminaalia, joissa on noin 64 säiliötä eri liuottimien, teollisuuskemikaalien, erikoiskemikaalien, etikkahapon, kriittisen fenolin ja riisiöljyn varastointiin. Kandlan terminaalissa nro 1 säiliöt sijaitsevat Jettien edessä, jotka on yhdistetty Kandlan satamaviranomaisen Jettyihin OJ-2, OJ-3, OJ-4 ja OJ-5, mikä mahdollistaa korkeat pumpkausnopeudet ja tehokkaan nestemäisten raaka-aineiden lastauksen ja purun. Yhtiön tytäryhtiö Kesar Multimodal Logistics Limited tarjoaa varastointia viljalle sekä kylmävarastointia hedelmille ja vihanneksille. Kesar Terminals & Infrastructure Ltd tuottaa pääasiassa tuloja nestemäisten raaka-aineiden importtaajille ja eksporttaajille tarjoamistaan varastoimis- ja lastauspalveluista. Yrityksen asiakkaita ovat yritykset, jotka käyvät kauppaa öljytuotteilla, kemikaaleilla, raakaöljyllä, petrokemikaaleilla ja kasviöljyillä. Yhtiön infrastruktuuri, mukaan lukien kaksi 64 säiliöllä varustettua terminaalia ja strategiset yhteydet satamiin, tukee näitä toimintoja tarjoamalla suurkapasiteettista varastointia ja tehokkaita käsittelymahdollisuuksia. Tytäryhtiö Kesar Multimodal Logistics Limited täydentää ydintoimintaa tarjoamalla lisälogistiikkapalveluja, kuten viljan varastointia ja hedelmien sekä vihannesten kylmävarastointia. Yrityksen tulonlähteet tulevat Nestemäisen varastoinnin liiketoimintasegmentistä, joka palvelee nestemäisten raaka-aineiden importtaajia ja eksporttaajia. Sen kaksi terminaalia, joissa on säiliöitä liuottimille, teollisuuskemikaaleille, erikoiskemikaaleille, etikkahapolle, kriittiselle fenolille ja riisiöljylle, palvelevat monipuolista asiakaskuntaa öljy-, kemianteollisuus- ja maatalousaloilla. Terminaali nro 1:n strateginen sijainti Kandlassa, yhdistettynä Kandlan satamaviranomaisen Jettyihin, parantaa sen kykyä palvella asiakkaita, jotka tarvitsevat nopeaa nestemäisten raaka-aineiden lastausta. Kesar Terminals & Infrastructure on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Kesar Terminals & Infrastructure osakkeesta

Yhtiön Kesar Terminals & Infrastructure Investointien vuosittainen kasvu on 1 374,48 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Kesar Terminals & Infrastructure:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Kesar Terminals & Infrastructure historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Kesar Terminals & Infrastructure

Kaikki tunnusluvut — Kesar Terminals & Infrastructure